2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مماخ جدید مبالک 😍

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂
2731
وای سلام عزیزم شما عمل کردین منم هفته دیگه عمل دارم از تجربه بیهوشیت میشه بگی چند بار بخاطر ترس از ب ...

منم خیلی میترسیدم ولی اصن ترس نداشت نترس حتی اگ بهوشم بیای کاملا بیحسی 

nothing

آب میوه فقط بخور این یک هفته اولش اصلا غذای جویدنی نخور فقط سوپ و آب میوه  آناناس اصلا نخور باعث خون ریزی میشع ولی آب کرفس برای ورم خیییلی خوبه  من این مراقبتاییه که دیدم دوستام داشتن و خودمم در آینده انجام میدم 

مصرف نمکتم کمتر کن روی ورمت تاثیر داره

وای سلام عزیزم شما عمل کردین منم هفته دیگه عمل دارم از تجربه بیهوشیت میشه بگی چند بار بخاطر ترس از ب ...

خب عزیزم این چه فکریه که میکنی؟ خب معلومه هر فکری که کنی همونو جذب میکنی

الان تو استرس داشته باشی واسه خودت بدتر میشه پس اگه میخوای همه چیز خوب پیش بره مثبت باش و مثبت فکر کن

من ذره ای استرس نداشتم وقتی میرغتم اتاق عمل انقدددد عادی و بیخیال بودم

البته من خودم چون بدنم ضعیفه و سنم کمه بعد از بهوش اومدن بخاطر داروهای بیهوشی همش خواب بودم، یعنی یازده از عمل اومدم بیرون تا ساعت ۹ شب خواب بودم و بیحال، ولی کسایی که همراه با من عمل کردن هم از نظر جثه و هم از نظر سن از من بزرگتر بودن و سر حال تر از من بودن ولی در کل هیچ اتفاقی واسه هیچکدوممون نیوفتاد

من ببمارستان خصوصی عمل کردم

2740
خب عزیزم این چه فکریه که میکنی؟ خب معلومه هر فکری که کنی همونو جذب میکنی الان تو استرس داشته باشی و ...

منم کلینیک نمیرم بیمارستان خصوصی هستم ۲۰سالمع 

مبارک باشه عزیزم ایشالا همون مدلییی بشه ک میخوای♥️♥️🥰

من دیده بودم خیلیا کل صورتشون کبود ورمه و چشماشون قرمز خونی

ولی من انقدر مثبت بودم که نه کبودی دارم و نه چشمام قرمز شده بود، فقط ورم دارم و چشم سمت چپم خیلیییییی کم یه کوچولو کبوده که اونم مشخص نیس

من دیده بودم خیلیا کل صورتشون کبود ورمه و چشماشون قرمز خونی ولی من انقدر مثبت بودم که نه کبودی دارم ...

خیییلی خوبه انقد روحیه داری😍منم نمی‌ترسیدم تو نینی سایت دیدم یسریا گفتن اشنامون رفت فوت شد ترس افتاد ب جونم دیک این بار کلی خودمو آروم کرده بودم ک برم اینارو دیدم باز ترسیدم 

2706