2737
2739

من رشته دانشگاهیم مترجمی زبان انگلیسیه دیپلم هم دارم ازش میخوام معلم زبان بشم تو مدرسه کسی شرایطشو میدونه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دفترچه میاد،عناوین دروس امتحانی توش نوشته شده،تحقیق کن تو سایتها،خصوصا ای استخدام،برای هر عنوان ببین چه کتابی بهتره،حسابی بخون،امتحان و ادامه ماجرا

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
دفترچه میاد،عناوین دروس امتحانی توش نوشته شده،تحقیق کن تو سایتها،خصوصا ای استخدام،برای هر عنوان ببین ...

ببین مثلا اینطوریه که منی که تو انگلیسی سررشته دارم باید آزمون استخدامی مربوط به رشتم رو بدم؟؟؟ یا باید همه رشته های درسی رو امتحان بدم مثلا دینی ادبیات فارسی و .. ؟؟؟

ببین مثلا اینطوریه که منی که تو انگلیسی سررشته دارم باید آزمون استخدامی مربوط به رشتم رو بدم؟؟؟ یا ب ...

یک سری دروس عمومی،مشترک بین همه رشته های آموزش و پرورش،اعم از دبیری و آموزگاری و ....

که در حد دبیرستانن این درسها

ریاضی،فارسی،دینی،زبان،قانون،اطلاعات عمومی،هوش

یکسری هم تخصصی رشته خودت

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2738
قانون چیه دیگه یا خدا 

قوانین عمومی،مثل کار و اختیارات ریاست جمهوری،مجلس خبرگان و اینجور چیزا

قوانین عمومی،مثل کار و اختیارات ریاست جمهوری،مجلس خبرگان و اینجور چیزا

اگه اینطور باشه خیلی سخته آزمونش.. با اینهمه سهمیه و ایثارگر و هزارجور کوفت و زهرمار خیلی درصد قبولی کمه

اگه اینطور باشه خیلی سخته آزمونش.. با اینهمه سهمیه و ایثارگر و هزارجور کوفت و زهرمار خیلی درصد قبولی ...

بله خب مسلما سخته