2737
2739
عنوان

بهترین مولتی ویتامین اشتها آور

1210 بازدید | 13 پست

سلام مامانا

اونایی که تجربه قطره مولتی ویتامین دارن کدوم برند از همه بیشتر اشتها آورده واسه وزن دهی

من دخترم دیگه خستم کرده انقدر شیر نمیخوره

شیرخشک میخوره خیلی ام خوب میخورد ولی الان ۲۰ روز میشه از بعد واکسن چهارماهگیش خیلی بد شیر میخوره وزنشم کمه و ریز نقشه 

بهش زینک میدادم واسه اشتهاش خوب بود ولی دیگه اونم جواب نمیده 

کسی تجربه داشته کدوم مارک بیشتر اشتها آوره؟

من پدیا بست میدم...عالیه

با هم مهربان باشیم  (حدودا ۱۰ ساله که خواننده ی خاموشم...خیلی دوست داشتم یه روزی باهاتون هم کلام شم..‌خیلی از بچه های قدیمی و ثابت رو هم میشناسم.‌..همگی پایدار،بهترینای دنیا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله عزیزم تاثیر داره...دکترش که یه پروفسور با تجربه و معروف هستن تجویز کردن....وزنشم طبیعیه...روی نمودار رشد...

با هم مهربان باشیم  (حدودا ۱۰ ساله که خواننده ی خاموشم...خیلی دوست داشتم یه روزی باهاتون هم کلام شم..‌خیلی از بچه های قدیمی و ثابت رو هم میشناسم.‌..همگی پایدار،بهترینای دنیا)
به 4 ماهه زینک میدی؟ مشکلی نداره؟ 

نه عزیزم نئو زینک میدم برای نوزادان از بدو تولد هستش دو ماهگیش چون اسهال گرفته بود اینو میخورد که شکمشو سفت کنه بعد اشتهاش خیلی خوب شده بود فهمیدم کلا زینک اشتها آوره واسه همین دوباره بهش شروع کردم دادم ولی طولانی نمیخوام بدم گفتم باز مولتی بهتره

ممنونم از لطفت عزیزم

فدایی داری

2738
بچت چند سالشه؟

۱سالو ۳ماه