2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سقط شد 😔😔

الهی بمیرم برات 

میدونم خیلی سخته الان داغونی ولی چاره چیه مصلحت خدا بوده کاریش نمیشه کرد

منم ۵۹ روز میشه که توی ۲۳ هفته بچمو از دست دادم منم داغونم من بارداری اول بود سرکلاژم نکرد دکتر بی وجدانم 

شما چند هفته سرکلاژ شده بودی

الهی بمیرم برات  میدونم خیلی سخته الان داغونی ولی چاره چیه مصلحت خدا بوده کاریش نمیشه کرد منم ...

من بارداری چهارمم ک اینجور میشه دوتای اخر هر دو تو ۱۲ هفته سرکلاژ شدم اما بازم نشد

2738
من بارداری چهارمم ک اینجور میشه دوتای اخر هر دو تو ۱۲ هفته سرکلاژ شدم اما بازم نشد

کاش این سری هم سرکلاژ کرده بودی هم پساری گذاشته بودی 

۱۲ هفته طول سرویکست چند بود گذاشتی این سری؟هفته های بعدش سونو شدی ببینی کمتر شده یا نه؟

[QUOTE=264992201]کاش این سری هم سرکلاژ کرده بودی هم پساری گذاشته بودی  ۱۲ هفته طول سرویکست چند بود گذاشتی ای ...[/QUدکترم با پساری مخالف بود گفت نیاز نیست هرسری ۳۶ ولی یهویی کم میشه بعد سرکلاژ ۲۰ هفته سونو دادم ۳۲ بود ولی بعدش یهو کم میشد دکترم گفت دهانت اونقدر کوتاه ک انگار دهانه نداری 😔خیلی بهم ریختم دیگ امیدی ندارم 

[QUOTE=264992201]کاش این سری هم سرکلاژ کرده بودی هم پساری گذاشته بودی  ۱۲ هفته طول سرویکست چند ...

چرا با پساری مخالف بود نگفت دلیلش رو ؟آخه کسایی که یکی دو بار سقط داشتن من دیدم هردو رو با هم براشون انجام میدن.یعنی هفته ۲۰ سرکلاژ شده بودی این سری

نا امید نباش عزیزم خدا بزرگه 

میدونم حالت خوب نیست درکت میکنم کاملا 

ولی خودت دیوونه نکن 

چون خودم اینقدر عذاب وجدان دارم که دارم به حد جنون میرسم دکتر برام قرص اعصاب نوشته

2706