2733
2734
عنوان

شوهر عوضیم اول صبح اعصابمو بهم ریخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1954 بازدید | 71 پست
بخدا ی کلمه فوش از دهنم بیرون نمیاد بجز محبت الان پاشدم بیدارش کردم ک بره سرکار از شب قبل عین بچه ها ...

میدونم عزیزم سخته واقعا منم پشیمونم که ازدواج کردم با اینکه اخلاقش خوبه ولی دوبار بهم خیانت کرد 😔

همشون مشکل دارن بخدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه وحشتناک اول صبحی ، چ ا اخه

گاهی مسافر کشی میکنه ی مدته سرویس ی سری معلم شده یکیشون هی پیام میده اقای فلانی فردا نیستم برین سراغ خانم فلانی منم بدم میاد گفتم چرا پیام میده انقد گفت تو روانی و برو پیش دکتر منم هیچی نگفتم تهش گفتم دوس ندازم بری سراغشون شروع کرد توهبن کردنو زد بیرون

2728
ببین من بابام ازشوهرشمابدتره کل زندگی داغون کرده ولی بجاش ی شوهردارم ماهه.تنهاامیدزندگیمه.نزار یه رو ...

من از اون بچگی با بدبختی بزرگ شدم چرا قسمتم ی همچبن مردی شد من حتی بابای خوبیم نداشتم نفهمیدم مرد چیه همیشه ب خدا میگفتم تو زندگیم بهم ی مرد بدهکاری آخرشم این شد زندگیم 

گاهی مسافر کشی میکنه ی مدته سرویس ی سری معلم شده یکیشون هی پیام میده اقای فلانی فردا نیستم برین سراغ ...

وا عجب.بخداابنجورادم توزندگیشون یچیزی کم داشتن یانداشتن درست نمیشه.حالاباززندگی خودته.فقط راهنماییت کردم

2740
من از اون بچگی با بدبختی بزرگ شدم چرا قسمتم ی همچبن مردی شد من حتی بابای خوبیم نداشتم نفهمیدم مرد چی ...

میفهممت.دقیقامیفهمم چی میگی.قسمت اینه ولی توالان میتونی بادستای خودت قسمت خودتوعوض کنی شایدبتونی ی نفربهتروپیداکنی قطعامیتونی چون خودت خوبی چراک نه

وا عجب.بخداابنجورادم توزندگیشون یچیزی کم داشتن یانداشتن درست نمیشه.حالاباززندگی خودته.فقط راهنماییت ...

میخوام تمومش کنم تو عمرم با اون همه مشکل ک از بچگی داشتم هیچوقت انقدی اذیت نشدم ک با این مرد اذیت شدم ساعت ۶ و نیم تا الان دارم گریه میکنم

2706