2733
2739

سریال رو میگم😁

فیلم باز های عزیز لطفا پیشنهاد بدید.

تاریخی  یا درام یا تینیجری هم داشتید بگید

فقط اینکه تموم شده باشه..

چه احساسی از این بهتر که هستی...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تخیلی خاطرات خون آشام 

پزشکی دکتر خوب 

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو ده سال بعد به دنیا میاره ، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو سال بعدش به دنیا میاره، یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل میشه ولی پنج سال بعدش کار می کنه یکی بیست و نه سالگی فارغ التحصیل میشه و بلافاصله کار مورد علاقشو پیدا می کنه یکی سی سالگی رئیس شرکت میشه و چهل سالگی فوت می کنه یکی توی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت میشه و تا نود سالگی زندگی می کنه ، تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر ، تو توی زمان خودت زندگی می کنی پس آروم باش ، از زندگی لذت ببر خودت رو با دیگری مقایسه نکن 
2728
2738
افتر چندتاست؟مگه سینمایی نیست؟ من امشب۲۰۱۹دانلود کردم هنوز وقت نکردم نگاش کنم

چهارمین قسمتشو دانلود کردم ببینم خیلی عاشقانه اس جالبه 

خداااااااایا چرا بهم نی نی نمیدی ......دوستم نداری خب چرا...مگه بنده ات نیستم...آخه قربونت برم اگه الان بچه داشتم باید امسال میرفت پیش دبستانی 
 خانه ی کاغذی جوریه ک دلت نیخواد فراموشی بگیری دوباره ببیینی ۵فصله

ایرانیه

خداااااااایا چرا بهم نی نی نمیدی ......دوستم نداری خب چرا...مگه بنده ات نیستم...آخه قربونت برم اگه الان بچه داشتم باید امسال میرفت پیش دبستانی 
2706