2733
2739
عنوان

هرکسی احتیاج به دعاداره بیاد😍

179 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من یکشنبه هفته آینده به امید خدا انتقال(جنین) دارم ۶ساله که منتظرم...برام دعا کنید

منم براتون صلوات میفرستم اسم هاتون و بنویسید💞

به غیر از خدا، به هر آنچه امید داشته باشی، خدا از همان چیز ناامیدت می کند.خدایا فقط به خودت امید دارم میدونم که ناامیدم نمیکنی😍🥰😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
دامنت سبز قشنگم التماس دعا دارم واسه پسرم خیلی کم رو و خجالتی تو مدرسه اصلا اعتماد به نفس نداره🥺

سعی کن تو جمع بچتو بالا ببری ... تو جمع خانوادگی به بچت توجه کنی ازش تعریف کن اعتناد به نفسشو ببر بالا خیلی تاثیر داره

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

بیتا...دعات میکنم دعام کن

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤
 سعی کن تو جمع بچتو بالا ببری ... تو جمع خانوادگی به بچت توجه کنی ازش تعریف کن اعتناد به نفسشو ...

تو کلاس خیلی با سلیقه و زرنگه خانمش میگه خیلی راضیم همکار میکنه ولی اروم حرف میزنه خجالت میکشه الان کلیپش دیدم جیگرم سوخت

2706