2733
2734

سلام میشه یکی کمک کنه و بهم بگه کجا میتونم لیست کامل تاپیکهایی که درخواست حذف دادم رو پبدا کنم و چطور میتونم چتهای خصوصی ام رو که لغو دوستی زدم یا پاک کردم برگردونم 

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍

اوه چه کار سختی

تاپیک های حذف شده ات به چه دردت می خوره 

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊

چندتا پیام دادم تو تاپیکها و الان اون تاپیکها دیگه نیستن ایا میتونم درخواست بدم و فقط پیامهای خودم رو ببینم اخه اون تاپیکها مال خودم نبود و میخواستم بدونم تاپیکهای خودم هم که درخواست حذف دادم رو پیدا کنم من بعضی اوقات لیت زنگوله رو پاک میکردم و الان بهش دشت رسی ندارم لیست زنگوله رو میشه برگردون

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ی یری چیزابود که الان نیاز دارم نمیدونم چطور لیستشون رو پیدا کنم

کامنت هایی که دادی رو میتونی از قسمت تاپیک هایی که شرکت کردم

ببینی

مگر اینکه دیگه اون تاپیک حذف شده باشه

من فکر نمیکنم نی نی یارها کمکت کنن

چون چیزی که میگی زمان بر هست

و تو حالت عادیشم‌ اونا اهل کمک نیستن

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊