2733
2739
عنوان

یه بچه خوبه یا دوتا

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 146 پست
من دخترم یکسال وشش ماهه هست و دوست دارم سریع دوباره باردار بشم منتها پول کاشت جنین ندارم واینکه دوست دارم فوق قبول بشم وبعد اقدام کنم اونم سسسسسسسسسسریع
بزرگترین اشتباه زندگیم،دلسوزهای های بیجایی هست که بوی حماقت میدهند.به هر کسی به اندازه ی لیقاتش بها بدید نه به اندازه ی مرامتان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بابا میخای چی کار خودتو پیر کنی واسه بچه پس فردام میافتن ب جون هم ب خاطر همسراشون ... من ک شوهرم میگه دومی میخام خفش کنم تازه پولم پس انداز کردم اگه خدایی نکرده زبونم لال حامله شدم سریع اونم خفه کنم! والا بخدا اعصاب نداریم تو این روزگار
ای که رفته با خود دلی شکسته بردی اینچنین به طوفان تن مراسپردی ای که مهر باطل زدی به دفتر من بعد تو نیامد چها که بر سر من... من همون اوشینم خخخخ چ لوس😉
2728
شهره جون دست پدرومادرت ببوس ک فقط تورو آوردن
ای که رفته با خود دلی شکسته بردی اینچنین به طوفان تن مراسپردی ای که مهر باطل زدی به دفتر من بعد تو نیامد چها که بر سر من... من همون اوشینم خخخخ چ لوس😉
به خیلیچیزا بستگی داره در کل میشه تک فرزند داشت و درست بارش اورد عزیز بازم میل خودته
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2740
ی پسر دو سال و نیمه,برا چی دلم نیاد ؟!اگه هوسه ی دونه بسه!
دوتا عالیه اگه شرایط مالی وعاطفی خوب بتونی براش تهیه کنی
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
من تا وقتی بچه دار نشده بودم انقدر راحت از سقط حرف میزدم حتی همیشه طرفدهری خواهرمو میکردم که آخریشو سقط کرد ولی الان نیگم خدایا منو ببخش بچه ها تو رو خدا انقدر راحت درمورد جون یه آدم حرف نزنید
@dastankhane93
من خودم به خاطرشرایط ام یک فرزند دارم دیگه هم به فکر بچه دیگه ای نیستم شاید قبلن بودم ولی از چند ماه پیش دیگه نه باید شرایطت بسنجی بله بچه داشتن خوبه ولی باید شرایطت هم مهیا باشه حوصله داشتن خیلی مهم است
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706