2733
2734
عنوان

از بین بردن اثرکافور در غذای دانشگاه 🤦‍♀️😢😢☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 3367 بازدید | 85 پست

کافور نمیریزن من ی بار از یکی از آشپزای سلف پرسیدم ولی بجای اون ی دارو میریزن من و همه دوستامم همین علائم رو داشتیم 

«که من بیشتر و طولانی‌تر از همه، تو را باور کرده‌ام»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اینقدر بد شنیدم از غذای دانشگاه ک بمیرمم از گشنگی از غذاشون نمیخورم

✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.ادما همیشه تغییر میکنن.هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.بعضی وقتا به ادما فرصت دوباره بده
یه دارو که کار کافورو کنه بی خیال فک میکردم شوخیه همش😑

نه عزیزم شوخی نیست واقعا میریزن 

مخصوصا دانشگاهایی که خوابگاهای زیاد داره 

«که من بیشتر و طولانی‌تر از همه، تو را باور کرده‌ام»

اگه اونجا از سلف غذا نگیری بده؟

مثلا ممکنه پشتت حرف دربیارن؟

✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.ادما همیشه تغییر میکنن.هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.بعضی وقتا به ادما فرصت دوباره بده
اههه لعنت . یکی از دوستان پزشکی میخوند میگفت خیلی خوبن اکثر مواقع کباب میدن اینو گفتی حالم بد شد&nbs ...

بستگی به دانشگاه و رشتش داره فک میکنم بع دانشجو های پزشکی برسن😂

به سمت بیکران‌و فراتر از آن✨                                                   زنانی که پای دویدنشان را بریده اند دخترانی به دنیا می اوردند که بالی برای پرواز دارند🧚🏼‍♀️                                                             غروب های زیبا ...نیازمند اسمان های ابری هستند🪐🌤                   به زودی میام تاپیک موفقیتامو‌‌میزنم🌈
2706