2752
2734
عنوان

از بین بردن اثرکافور در غذای دانشگاه 🤦‍♀️😢😢☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 3367 بازدید | 85 پست
اگه اونجا از سلف غذا نگیری بده؟ مثلا ممکنه پشتت حرف دربیارن؟

نه بابا بر چی حرف دربیارن

به سمت بیکران‌و فراتر از آن✨                                                   زنانی که پای دویدنشان را بریده اند دخترانی به دنیا می اوردند که بالی برای پرواز دارند🧚🏼‍♀️                                                             غروب های زیبا ...نیازمند اسمان های ابری هستند🪐🌤                   به زودی میام تاپیک موفقیتامو‌‌میزنم🌈

برای غذای بی کافور :)

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اههه لعنت . یکی از دوستان پزشکی میخوند میگفت خیلی خوبن اکثر مواقع کباب میدن اینو گفتی حالم بد شد&nbs ...

من دوستم دوره های بیمارستانشو گیرفت میگفت داشتم خورشت کرفس میخوردم یهو یکی اومد در قابلمه رو باز کرد (دوسته منو ندیده بوده داره غذا میخوره)

دیده خورشت کرفسه گفته سگ اینو میخوره!😐

واکنش اون دختره🤢

دوست من☹️😩

ما 😂

ی سوال. قیمت غذای سلف چنده الان؟ زمان ما سال ۸۷  پرسی ۷۵ تومن بود.

اوه اونموقع چه گرون بوده😳 سال ۸۷ مطمئنی؟؟؟

به سمت بیکران‌و فراتر از آن✨                                                   زنانی که پای دویدنشان را بریده اند دخترانی به دنیا می اوردند که بالی برای پرواز دارند🧚🏼‍♀️                                                             غروب های زیبا ...نیازمند اسمان های ابری هستند🪐🌤                   به زودی میام تاپیک موفقیتامو‌‌میزنم🌈
نه بابا بر چی حرف دربیارن

اخه دخترخالم میگف ی بنده خدا بوده زمان اونا که از خونه غذا میاورده

بعد میگفت بهش میگفتن بی پوله و اوضاع مالیش خوب نیست و از این خزعبلات.

درسته؟

اخه من معدم حساسه هر غذایی بهم نمیسازه میگم ی وقت نگن اینطوریه

✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.ادما همیشه تغییر میکنن.هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.بعضی وقتا به ادما فرصت دوباره بده
اخه دخترخالم میگف ی بنده خدا بوده زمان اونا که از خونه غذا میاورده بعد میگفت بهش میگفتن بی پوله و ا ...

بذار بگن کی اهمیت میده به حرف بقیه 

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
اخه دخترخالم میگف ی بنده خدا بوده زمان اونا که از خونه غذا میاورده بعد میگفت بهش میگفتن بی پوله و ا ...

نه عزیزم الان خیلی ها غذای سلف رو نمیخورن کثیفن بابا

2706