2733
2739

بله نوزاد تو یک روز تا هشت بار میتونه دفع داشته باشه بیشتر اسهال هس 

اگه شیر خودتون رو میدید بهترهه چیزایه قویی بخورید شیرتون قدرش زیاد بشه و البته این مدت سوپ و چیزایه نفاخ نخورید آب اصلا نخورید 

چای رازیانه  با نبات شیر رو زیاد میکنه

بله طبیعیه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شانست زده بچت یبوست نیست

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2742

فقط مراقب باش آب بدنش کم نشه تند تند بهش شیر بده 

پزشک اطفال به من گفت تا روزی 6-7 بار طبیعیه فقط مراقب باش رنگش سفید یا قرمز نباشه

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

اسهال بوی بخصوصی میده، دسشویی بچه بو شیر میده

بچه داره شیر آبکی میخوره، انتظار نداشته باش ک مدفوع خشک بکنه

و اینکه بچه من چهل روز اول روزی 8 بار مدفوع میکرد ، دکترش گفت  روزی 8 بار مدفوع کنه طبیعبیه، 8 روز یکبار هم طبیعیه نگران نباش

2740