2737
2739
عنوان

همسایه مزاحم و بی درک

543 بازدید | 27 پست

خانوما دوتا همسایه جدید اومدن کنار خونمون خونه ای ما دوبلکسه و تک واحدی خستم کردن یکسره اهنگ روشن میکنن با صدای بلند از صبح تا شب نه مادرم میتونه بخوابه که مریضه نه پدرم که شب کاره صبح میاد بلند بلند داد میزنن پنجره ها بسته هست  ولی باز صداشون میاد باید چیکار کنم به نظرشما؟

برای چیزی که می‌خوای تلاش کن نه آرزو ⭐🌿 دانشجوی دندانپزشکی❤👸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب مشکلتون رو بهشون بگین 

ای پرچمت ما را کفن ⚘ایران من ⚘هرکس در گِل آلود کردن امنیت این کشور نقش داشته در ریختن خون های مردم بی دفاع و بی گناهی که در شاهچراغ به شهادت رسیدن هم نقش داردو سهیم هست 
2728
امان از بی فرهنگی همه چیزو که نباید به روت بیاری    

میان دم پنجرشون داد میزنن با تلفن حرف میزنن بخدا انقد دلم برای بابام میسوزه

خب مشکلتون رو بهشون بگین 

گفتیم بدتر کردن از روستا اومدن بعد میگیم یه عده ای شهرنشینی سخته براشون مردم میگن نه

خب برید بهشون بگید ما تو خونمون سالمند هست نیاز به استراحت دارن از هدفون استفاده کنن یا کم کنن صدا ر ...

خونه هامون نزدیکه گفتیم بعد از حرص تا ۲ شب صدای خنده میاد هر هر اخه یعنی چی شما کار زندگی ندارین

2738
خب برید بهشون بگید ما تو خونمون سالمند هست نیاز به استراحت دارن از هدفون استفاده کنن یا کم کنن صدا ر ...

البته طوری نگین که حق به جانب بگیرن و دفاع کنن از کارسون سیاست بخرج بدین 

ای پرچمت ما را کفن ⚘ایران من ⚘هرکس در گِل آلود کردن امنیت این کشور نقش داشته در ریختن خون های مردم بی دفاع و بی گناهی که در شاهچراغ به شهادت رسیدن هم نقش داردو سهیم هست 
گفتیم بدتر کردن از روستا اومدن بعد میگیم یه عده ای شهرنشینی سخته براشون مردم میگن نه

ربطی به روستا و شهر نداره  فرهنگ همسایگی رو بلد نیستن 

منم روستایی البته با افتخار 

یبار با زبون خوش بگین اگر اکی نکردن مث خودشون رفتار کنید مواقعی که اونها ساکتن و خوابن بین روز موزیک ...

کلا دو سه ساعت خوابن اون وقت هم ما هم خوابیم به پلیس گفت چهاردیواری اختیاری اخه این چه طرز برخورده

خونه هامون نزدیکه گفتیم بعد از حرص تا ۲ شب صدای خنده میاد هر هر اخه یعنی چی شما کار زندگی ندارین

خب اگر تو یه ساختمونین مدیری چیزی ندارین?به هر حال اینطوری نمیشه ک اگر براتون مقدوره شیشه هاتونو از اینا ک صدا رد نمیشه ازش بگیرین

ربطی به روستا و شهر نداره  فرهنگ همسایگی رو بلد نیستن  منم روستایی البته با افتخار

گفتم که گلم یه عده ای وگرنه من ارادت دارم خدمت روستایی ها