2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره مركز نيكان يه خانوم ٤٤ ساله و يه خانوم ٤٢ ساله با يك تخمك و يك جنين باردار شده بودن خدا بخواد ه ...

كاش برا منم بشه😓من ٣٤ سالمه ولي ذخيره م خيلي پايينه… اره واقعا كار خداست…

كاش برا منم بشه😓من ٣٤ سالمه ولي ذخيره م خيلي پايينه… اره واقعا كار خداست…

ايشالا كه نتيجه ميگيري و خبر بارداريت رو ميدي

ذخيره ات چنده؟؟

من مهر ماه نوبت اي وي اف داشتم ذخيره ام ٠.٣١ هستش

ولي شهريور به لطف خدا طبيعي باردار شدم هيچ دارويي هم مصرف نكردم تازه من ٤٠ سالمه تو كه از من خيلي جوانتري عزيز دلم

اميدت به خدا باش

همين شب جمعه از خدا بخواه

برات خيلي خيلي دعا كردم

ايشالا كه نتيجه ميگيري و خبر بارداريت رو ميدي ذخيره ات چنده؟؟ من مهر ماه نوبت اي وي اف داشتم ذخيره ...

به سلامتي عزيزممم❤️مرسي از محبتتون

من ذخيره م يه بار ٠/٧٨ بود ولي دوباره تكرار كردم شد ٠/٢٦🫤🫤 كلا ٤ تا فوليكول داشتم ك زمان پانكچر يكيش خوب بود ظاهرن😓

به سلامتي عزيزممم❤️مرسي از محبتتون من ذخيره م يه بار ٠/٧٨ بود ولي دوباره تكرار كردم شد ٠/٢٦🫤🫤 كلا ...

اميدت به خدا باشه

با همين ذخيره هم باردار ميشن خيلي ها حتي طبيعي و خيلي ها هم با اي وي اف

به خدا و خودت و دكترت اعتماد كن

باردار ميشي 

به نظر من كه سنت عاليه ذخيره ات هم خوبه حتي طبيعي هم ميشه 

2738
اميدت به خدا باشه با همين ذخيره هم باردار ميشن خيلي ها حتي طبيعي و خيلي ها هم با اي وي اف به خدا و ...

اره ميگن برا ذخيره پايين احتمال طبيعي بالاتر هم هست

شما وضعيت همسرتون خوب بود؟ مشكلي نداشتن؟

اره ميگن برا ذخيره پايين احتمال طبيعي بالاتر هم هست شما وضعيت همسرتون خوب بود؟ مشكلي نداشتن؟

همسرم تحرك اسپرمش كم بود اورولوژيست بهش يه قرص داد گفته بود ٧٥ روز بخوري بعدش اثر ميكنه 

تقريبا بعد از شروع داروش سه ماه بعدش باردار شدم به لطف و كرم خدا

همسرم تحرك اسپرمش كم بود اورولوژيست بهش يه قرص داد گفته بود ٧٥ روز بخوري بعدش اثر ميكنه  تقريب ...

ان شاالله که خیره عزیزم، به امیدخدا نی نی رو سالم به بغل میگیری🥰