2737
2734
عنوان

از وقتی ازدواج کردم کلی مشکل پیش اومده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 48 پست
تو با شوهرت خوب باش بقیه رو ول کن منم اینقدر با شوهرم خوبم که جای هیچ اعتراضی براش نذاشتم یه بارم گف ...

افرین جواب خوبی دادی ...نمیشه گفت ک بدم میاد از خواهرت با مادرت چون ناراحت میشه ...اما شما با سیاست جواب دادی

دوست داشتی درخواست بده

عجب!

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده همسر من از آدم برونگرا خوششون میاد واسه همین با من حال نمیکنن

حالا برعکس خانواده شوهر من از درونگرا خوششون میاد .من برونگرا بودم .

در اخر ک افسرده شدم مثلشون .ولی فکر میکنن هرکی ساکت تر و تو سری خور انگار بهتره و مودب تره

2728
همسر منم خیلی سعی میکنه منو به خانوادش نزدیک کنه اما تا اونا نخوان نمیشه و چیزایی که ما از زنها میدو ...

خب اشتباه همینجاست به شوهرت بگو عزیزم مسائل زنانه رو بذار به عهده خودم سعی میکنم درستش کنم مادرت دچار سوتفاهم شده تو دیگه کاری نکن و کلا پیگیر نباش اینطوری تو هم راحت تری 

بعدش یه شب شام‌بپز خانواده شوهرتو دعوت کن یه شب دور هم وقت بگذرونین یه مناسبتی هم پیدا کن مثلا تواد یا روز مادر یا هرچی یه کادو برای مادرشوهرت بخر 

رفتارت همون باشه فقط با این کارا یه جوری دلجویی کن اینطوری شوهرت میفهمه داری سعیتو میکنی

منم دوس دارم برم سر یه کار پاره وقت شاید اینطوری اجتماعی تر بشم

آره برو یه کاری که ارتباط مستقیم با مشتری داری من اوایل که باید به مشتریا زنگ میزدم به تته پته میفتادم و قبل زنگ زدن حرفامو مرور میکردم که چی باید بگم ولی الان راحت حرف میزنم

خانواده همسر من از آدم برونگرا خوششون میاد واسه همین با من حال نمیکنن

بنظرمن خود واقعیت باش. وقتی عوض بشی رابطت با همسرت احتمالا بهم بخوره.من خودم درونگرا دوس دارم اما همسرم چون خودش درونگراس خوشش نیومد از تغیرات من😛چون مث هم شده بودیم

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
افرین جواب خوبی دادی ...نمیشه گفت ک بدم میاد از خواهرت با مادرت چون ناراحت میشه ...اما شما با سیاست ...

آره هیچوقت شوهرمو تو این مسائل دخالت نمیدم خودم جواب مادر و خواهرشو با شوخی و خنده میدم ولی اونا کنایه کلامم رو میفهمن😂ولی هیچی به شوهرم نمیگم تازه پشت سرشون جلوی شوهرم از مادرش طرف داری میکنم😂

2738
تو چقدر منی منم دقیقا از وقتی رفتم سر کار بهتر شدم چون روزانه با تعداد زیادی همکار و مشتری ارتباط دا ...

آره منم زیاد صمیمی نمیشم ولی خب باز از اتفاقات روزمره و خرید و اینا بحث پیش میاد با خانمای همکار حرف میزنیم

خب اشتباه همینجاست به شوهرت بگو عزیزم مسائل زنانه رو بذار به عهده خودم سعی میکنم درستش کنم مادرت دچا ...

شوهرم اخلاقش زنونه اس مناسبت ها رو قبل اینکه من بگم خودش میگه واسه مامانم چی بخرم و این چیزا یا میگه مهمونی بدیم 

انتظارات اونا رو بیخیال، توفقط زندگیتو به نحو احسن اداره کن وهر بارمیبینیشون لبخند بزن واحترام بزار، لازم نیس خیلی صمیمی بشی، پشتصمیی شدنها هم همیشه گرفتاریها وبدبختیایی بوده وهست

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁

دقیقا مشکل شمارو داشتم و دارم خانواده همسرم همیشه میگن اینقدر ساکتی که فک میکنیم خوابی همیشه بهم میگن مثل جاریت باش چون خیلی پرسرزبونه 

اطرافیان خودم چون میشناسن منو میدونن کلا شخصیتم آرومه 

ولی خب درکل عزیزم 6ساله دارم زندگی میکنم به این تجربه رسیدم که هرکی برای خودش شخصیتی داره یکی درون گراست یکی نه

باید بتونی باهاش کنار بیای بنظر بقیه اصلا توجه نکن برای خودت وشخصیتت ارزش قائل شو

ازخانواده شوهر هرچی دور بمونی دردسرش کمتر

ی سوال دارم شماها که میگین درنگ ایید باخانواده خودتونم کم حرفو سردین؟ چون عروس ما فقط با مااینطوره و ...

کاریش نداشته باشین وقتی دید تنها مونده خودش میاد سراغتون

برای مادرشدنم یه صلوات ازته دلت میفرستی؟
2706