2737
2734
عنوان

چگونه پزشکی قبول شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 82046 بازدید | 182 پست
راسیستن یعنی چی؟ مثلا اروپا چطوریه چجوری زندگی میکنن با آمریکا میشه یکم توضیح بدید؟

یعنی نژاد پرستن.اروپا خب سبک زندگیشون اینجوریه که دولت همه رو از همه لحاظ ساپورت میکنه دغدغه اجاره خونه و خزید خونه و ماشینو اینا نداری کلا خدمات درمانی رایگانه یدون یه قرون پول میتونی درمان بشی به بچه ها از زمانی که به دنیا بیان تا 18 سالگی پول میده ماهانه به مادری که بچه اورده و تا 3 سال ازش نگه داری میکنه پول میده ماهانه و ازون طزف وقتی کار میکنی خیلی زیاد ازت مالیات میگیره که خرجایی که بالا گفتم رو برات انجام بده همه تو یه سطحن تو جامعه و قشر ضعیف به اون صورت نداره که کسی غذا نداشته باشه بخوره و اینا.امریکا نظام سرمایه داری داره هرچقد پول بیشتر دربیاری زتدگی بهتری داری مثل ایرانه تقریبا ولی خب سطح رفاهی بالاتری داره و دولت بیشتر ساپورت میکنه و مالیات کمتری هم نسبت به اروپا داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دوست عزیزم  تجربی بودم  کرمان  من دیدم تا ۱۰ هزار هم اوردن

اهان

به سلامتی موفق باشی دکتر آینده🤍💋

میشه یک صلوات مهمونم کنید🙏💋🤍میخوام آزمون نمونه دولتی برای دبیرستان رشته تجربی تو رو خدا با دل های مهربون تون برام دعا کنید🥺تنها آرزوم قبول دبیرستان نمونه هست موقع دعا کردن ،نماز خوندن تون،قرآن خوندن تون منو فراموش نکنید لطفا {به امید روزی که تاپیک بزنم بگم قبول شدم😭📚💛✌} هر کی دعام کرد تا عمر دارم دعا گوش هستم ای امام رضا به حق گنبد طلائی ات هوای منو داشته باش 🥺
رل من بدون هیچ سهمیه و چیز دیگه ای قبول شد  بعضی وقتا یادگیری و سرعت تست زنی  مهم تره

آره ‌ نشسته  معجزه شده قبول شده ؟ هیچ کلاسی هم نرفته چون پولی نداشته . هیچ کتاب تستی هم نخریده چون پولی نداشته ‌:(   

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740
آره ‌ نشسته  معجزه شده قبول شده ؟ هیچ کلاسی هم نرفته چون پولی نداشته . هیچ کتاب تستی هم نخریده ...

نگفتم پول نداشته ولی اون خیلی باهوشه ب نظر من مهم سرعت تست زدنه و یادگیری 

نه سالی ۲۰ تومن خرج نکرده کتاب تست رو همه دارن دیگه 

.
نگفتم پول نداشته ولی اون خیلی باهوشه ب نظر من مهم سرعت تست زدنه و یادگیری  نه سالی ۲۰ تومن خرج ...

نه من نداشتم هیچ وقت . و خیلیای دیگه هم ندارن .

از من سرعت تر در خواندن و نوشتن وجود نداره .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
نه من نداشتم هیچ وقت . و خیلیای دیگه هم ندارن . از من سرعت تر در خواندن و نوشتن وجود نداره .

سرعتی تست زدن فرق داره بم میگف ی سوال طولانی ریاضی رو زیر ۴۰ ثانیه میزدم 

بعدشم سرعتی تست زدن درست مهمه 

.
سرعتی تست زدن فرق داره بم میگف ی سوال طولانی ریاضی رو زیر ۴۰ ثانیه میزدم  بعدشم سرعتی تست زدن ...

خب اینو یادش دادن . الکی که یاد نگرفته ؟‌

یاد دادن چطور سریع تست بزنه .‌

خب اینو یادش دادن . الکی که یاد نگرفته ؟‌ یاد دادن چطور سریع تست بزنه .‌

خب الان میگی من چیکا کنم ؟

من فقط گفتم نیومده سالی ۲۰ تومن خرج کنه 

بلاخره آدم اگه بخاد ب جایی برسه باید تلاش کنه کتاب تست بگیره بخونه تست بزنه

.
خب الان میگی من چیکا کنم ؟ من فقط گفتم نیومده سالی ۲۰ تومن خرج کنه  بلاخره آدم اگه بخاد ب جای ...

اره مهم اینه پولشو نداشتم 

2706