2737
2739
عنوان

امان از رفتارای بابام به شوهرم چی بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 49 پست
دلم گرفته ... شاید باورت نشه ولی همین بابام شوهرم بی منت کمکش کرده.. ولی اون دلش نمیخواد کمک کنه مام ...

اخلاقش اینجوریه دیگه چیکار میشه کرد بزرگتره چیزی هم نمیشه بهش گفت البته منم باشم ناراحت میشم دیگه نمیرم خونشون اما در کل کاری نمیشه کرد هر کاری کنن پدر مادرن ، حالا شما ازین ب بعد برو فقط سر بزن چیزی ازشون نخواه که بگن نه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پدر شوهر مادرشوهر کلی وسیله برامون میارن بخدا خجالت زده میشم

دستشون دردنکنه بازم اونا هواتو دارن ، اصلا خودت ترشی درست کن یه شیشه هم ببر خونه ی مامانت بگو اینم برای شما درست کردم شاید پدرت به خودش بیاد که کار بدی کرده

2731
منم به مامانم گفتم نه پولی که نمیشه  نمیخواد اذیت بشین، خودم درست میکنم بخدا موندم به شوهرم چ ...

خیلی مساله حادی نیست که . بگو مامانت بیاد خونتون باهم درست کنین حتما که نباید شما برین اونجا

یاد ابجیم افتادم تازه عروس بود   حساسیت داشت دستاش همه زخم و خون بود همسرشم تهران بود . زنگ زد گفت مامان چندتا مرغ یرام پاک کن شوهرم اومد مسگم ازتون بگیره . بابم نه براش خرید نه گذاشت پاک کنن . مگه ما نوکریشم دختر شوهر دادم دردسر کم شه چه مرغی و اینا. سه لحظه یادش افتادم🖤🖤🖤 بابها همشون بی درکن

پدر شوهر مادرشوهر کلی وسیله برامون میارن بخدا خجالت زده میشم

شمام جبران کن براشون هی خونتون دعوت کن بهترین غذا بزار بابات اعتراض کرد بگو بلاخره اونهمه خوبی میکنن باید جبران کنیم .مادرشوهرت ترشی بلد نیس؟؟ موادو ببر خونشون بگو آوردم باهم کمک کنیم ترشی بزاریم نصف نصف کنیم. اینجوری پدرومادرتم متوجه میشن وقتی بچه رو محل ندن بچه میره طرف پدرشوهرمادرشوهر.. واقعا چه دلیل مسخره ای پول بدین خونشون بو نمیگیره ولی بدون پول خونه بوی اخ میگیره 

2738

بابای منم این مدلیه تازه ب شوهرم میگ چرا انقد ب فاطمه رو میدی😐

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
عزیزم پس هم دردیم  چرا مامانت دختر خالتو اونقد میخواد

نمیدونم والا دلیلش نمیدونم از روزیم که خالم فوت کرده کلا با من مث یه بچه سرراهی برخورد میکنه حتی من ول کرد رفت نزدیک اون

همه مامانا برا دختراشون ازینکارا میکنن دیگه  شوهر بنده خدام که حرفی نداره، فقط چون قبلش گفتم م ...

شما یکم انتظارت زیاده

دستورشو از مادرت بگیر خودت چند بار درست کنی استاد میشی

بعدم شما اخلاق پدرتو یا زندگی مادرتو عوض نمیتونی بکنی ولی سطح انتظارات و طرز فکر خودتو میتونی

حق داری از پدرت ناراحت بشی اما چیز خاصی نشده به شوهرتم بگو گفتم خودم تلاش کنم تا یاد بگیرم همیشه که مامان نمیتونه درست کنه

میترسم گریم بگیره😭

چراگریت بگیره عزیزم دیگه اخلاق پدرت اینجوریه زشته شوهرت بفهمه ابروداری کن بخاطرغرورخودت من خودم بادوتابچه کوچیک همه کارامومیکنم خیلی خسته میشم ولی چاره ای ندارم شمام قوی باش گلم

2706