2733
2734

مامانم ترشی های خوشمزه درست میکنه، من به مامانم گفتم وسایلشو میخرم میارم خونتون با کمک همدیگه درست کنین برام

حالا مامانم زنگ زده که بابا رو میشناسی عصبانی شده که چرا ازینکارا میکنی، خونه بو میگیره و...  

چقد بدذاته بابام 

مامانم میگه اگه میخوای تا خودم موادشو بگیرم درس کنم با قیمت ارزونتر بهت بدم 

اخه اینو به شوهرم نمیتونم بگم روم نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بگو مامانت بیاد خونه خودتون درست کنید

خدایا ن بهم اخلاق دادی😒ن جذابیت دادی😒تو ایرانم ب دنیا اومدم😒خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😂😐نمیگی بسه باران🤭😂انقد تیکه ننداز،هرکی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی 🥺اونوقت کافیه یک نفر  یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی🤕خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی فداتشم 🤭
الان سرکارم میخوام گریه کنم بدیش اینه بابام خوشش نمیاد مامانم بیاد خونه دختراش😭😭 چجوری اینارو به ...

استارترمواد ترشی رو کم بگیر درست کن ،کم کم یاد میگیری منت کسیو نکش،دیگه هم به مادرت نگو بابت هیچکاری ازش کمک نگیر

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
ناراحت نشیا احساس کردم یکم توقعت زیاده باید یه جوری برخورد کنی که شوهرتم توقع نکنه ازمامانت

همه مامانا برا دختراشون ازینکارا میکنن دیگه 

شوهر بنده خدام که حرفی نداره، فقط چون قبلش گفتم میرم اونجا، الان نرم میپرسه چرا نرفتی

2706