2733
2734
برای من سخت نبود  حداقلش اینکه دونفری که تفاهم ندارن زندگی باهاشون سخت تره البته من خیلی کوچی ...

اره خب منم پیش مادرمم با داداش کوچیکم چشم باز کردم از شونزده سالکی رفتم سرکار ک بهش فشار نیاد من تا دو شبم کار کردم چهار ماه ۱۵ ساعت ۱۶ ساعتم کار کردم ادم روحیش داغون میشه وای بهتر از جنگ و دعواسد

شدم اون ادمی که اگه یه روزم نباشم همه میگن اگه مرد راحت شد 🥀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب پس یواش یواش پیش برو با یه وکیل صحبت کن  الان حق طلاق‌با‌مرداست اگه همسرت هیچی نداده نمیتون ...

آره میدونم نداره مهریه بده منم نمی خوام ازش بگیرم فقط می خوام بدون اذیت بره از خونه بچه مو میخوام اون صلاحیت نداره اصلا 

تا خدا هست پریشان نشود خاطر من
2728
عدم صلاحیت‌مرد رو ثابت کنی  بیماری روانی داشته باشه یا مثلا توان اداره کردن نداشته باشه

اعتیادشو ثابت کنم دادگاه به من میده بچه رو؟اون رفیق بازه تو خونه بند نمیشه که از بچه نگهداری کنه

2738
واقعا درسته اگه از مستقل باشی از نظر مالی بنظرم‌اصلا پشیمون نمیشی ولی اگه نه ک خیلی فشار اقتصادی بهت ...

بازم بستگی به دلیلش داره

اگر خیلی شوهر بدی بوده

نمیشه فقط به عنوان کارت بانکی نگاهش کرد و به خاطر مول باهاش موند

حتی تو اون شرایط هم طرف میگه ارامشی که دارم‌با اون پول به دست نمیومد

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
مردم بخان پشتت حرف دربیارن میارن‌چه طلاق بگیری چه‌متاهل باشی شما اشتباه کردی خودتو حبس کردب دامن زدی ...

متاسفانه تو جامعه ما همه فکر میکنن زن های مطلقه خونه خراب کنن و به چشم شاید رغیب یا کسی که شاید زندگیشون از چنگشون دربیاره نگاهت میکنن وگ نه همه می‌دونستن دلیل طلاقم چیه مقصر کی بوده

آره میدونم نداره مهریه بده منم نمی خوام ازش بگیرم فقط می خوام بدون اذیت بره از خونه بچه مو میخوام او ...

یه وکیل بگیر بهاش صحبت کنه بترسونتش در واقعه توم 

که توافق کنید در قبال مهریه و نفقه حق حضانت و طلاقو بهت بده طلاق توافقی

اگه هم قبول نکنه که باید دلیل منطقی بیاری برا دااگاه شاهد بیاری مدرک بیاری  با حرف هیچی پیس نمیره برا حرفای که‌میزنی باید شاهد یا مدرک داشته باشی

به خاطر اینده یه بچه خودتو تباه کنی یعنی؟؟ خیلی از والدین بعد طلاق هم بچه خوبی تربیت میکنن و بدون کم ...

آره منم میگم الان دخترم بچه ست میشه گولش زد که باباشو نبینه دو سال دیگه که بزرگ شد باباشو تو چرت دید روحیش بیشتر خراب میشه 

اعتیادشو ثابت کنم دادگاه به من میده بچه رو؟اون رفیق بازه تو خونه بند نمیشه که از بچه نگهداری کنه

من شنیدم‌اگه چند بار کمپ رفته باشه در اون‌صورت دادگاه حق طلاق و حضانت‌میده بهت دیگه الان‌نمیدونم‌قانون جدید شده باز یا نه ولی احتیاط هم خودش دلیل هست برا طلاق

میشه راهنماییم کنید؟از شرایطم بگم

من بعد ۱۰ سال جدایی تصمیم دارم برگردم بخاطر پسرم،بااینکه الان ازدواج مجدد کردم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2706