2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
همسرم فرزند طلاقه خیلی سختی کشیده وقتی برام تعریف میکنه گریه میکنم خلاصه به نظرم کسی که بچه داره ن ...

من همسرم پدر و مادرش جدا نشدن

ولی جالبه منم دلم برای بچگی و نوجوونیش زیاد میسوزه

چرا اینجوری هستیم 😁😂

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊

تجربه طلاق ندارم یعنی نگرفتم،،اما میدونم طلاق هرچقدم بد باشه بازم صدشرف داره تااینکه بخای با یه ادم بد بسازیو عمرتو هدر کنی،خودم به معنای واقعی میدونم قراره عمرم هدر بره و اگه بچه نبود جدامیشدم

مثلا اینکه پشیمون نشدید از کارتون

من ۱۰بار اومدم قهر یکبار هم جدی رفتم واسه طلاق همشو شوهرم اومد گفک غلط کردم درست میشم اولویت اول زندگیم تو میشی فرصت بده و با این حرفا سرم شیره مالید رفتم ولی الان باز اومدم و اینسری تصمیمم خیلییی جدیه واس طلاق و دیگه بمیره هم برنمیگردم اصلا هم پشیمون نیستم خیلی هم راضی ام

2706