2733
2739
خداروشکر اینستا قطع شد پول مفت نمیخورن دیگه

این چه تفکریه اخه

یه عالمه آنلاین شاپ هم کارشون لنگه الان اونام پول مفت میخوردن؟

ارتباط مردم با همه جا قطع شده بازم خدا رو شکر؟

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چیه اینا دنبال میکنید اصلا..من که یک سالیه کلا همه رو آنفالو کردم..پستاشونم اکسپلور ببینم بلاک میکنم ...

یه عده که اموزشی ان اونا هیچ،ولی بعضیاشون واقعا جنبه ندارن.فقط ظاهر دارن،من به یکی مودبانه انتقاد کردم،وای یه چیزای برام نوشته بوووود و بلاکم کرده بود،بهم برخورد😂😂

2740
چطوری وصل میشین اینستا تلگرام من ک از سر شب تا الان اصلا باز نمیشه ف یلترا هم کار نمیکنه

واقعا از سر شب ،،مال من چندین هفته است اینستا

ووات باز نمیشه تاره فقط دیروز با چند روز پیش

با فیل تر دودقیقه باز شد

برن گمشن بی مصرفهای دوگانه سوز

خانومی مستقل که از ۱۶ سالگی یادگرفتم مسئولیت زندگیم رو خودم به عهده بگیرم .مهم نیست بابات رییس کجاست و همسرت وزیر کجاست ، تو موظفی مستقل باشی زندگی شاید سخت باشه اما من سخت نمیگیرم چون من قوی تر از اونی ام که مشکلات بخان واسم چشم و ابرو بیان😌گذشته سخت من یعنی اونموقع که هم سنهام دور مهمونی و علافی بودن من کار کردم 😎 با توام دختر ... پاشو برا زندگیت هدف تعیین کن ، برنامه ریزی کن ، کار کن ، تلاش کن شاید یجاهاییش شکست بخوری اما ناامید نشو فقط استراحت کن و دوباره پاشووووو

اصلا دی اکتیو کردن ینی چی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
چرا پول مفت؟؟ اونا پول خلاقیتشونو درمیارن،حلالشون

خلاقیت 

یا دروغ

یا هر روز-یه رنگ بودن 

خرج های بی مورد 

از بین بردن اعتماد به نفس جوونا

هر دم یه فیلم بازی میکنن

خدایا شکرت 
چطوری وصل میشین اینستا تلگرام من ک از سر شب تا الان اصلا باز نمیشه ف یلترا هم کار نمیکنه

من از صبح فیلم روشن بود وصل نمیشد یدفعه خودش وصل شد یه نگاه انداخت بیشتر پست های تو اکسپلور برای ۳روز پیش بودن پست های  خارجیا جدید بود و خارج نشینا

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706