2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم مثلا من واسه شرکتم رتبه اب قرار بگیرم یکی از شرایطش اینه که طرف ۵سال سابقه بیمه داشته باشه عضو هییت مدیره شرکت باشه ینی تو شرکت واسش سمت تعریف میشه،فردا این شرکت کار بر میداره درست تحویل نمیده شما به عنوان عضو هییت مدیره مسیولی
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر
2731
2740
هرچند تمام شرکتا میگن هیچ مشکلی پیش نمیاد ،ولی کارایی کع بر میدارن کلا ریسکش بالاس،از طرفی طبق قانون جدید تمامی شرکتا واسع این که کار کنن باید این مجوز و داشته باشن
مامی پرهام جون من که اصلا سابقه کار نداشتم به نظر شما مدرک من به چه دردشون میخورد؟ من رشتم مهندسی پزشکیه
هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
ببینید با ارزش ترین رتبه سابقه کار یعنی بیمه تامین اجتماعی میخواد،گاهی اوقات اعضای شرکت میخوان شرکتی رو به ثبت برسونن که تو تیم هییت مدیرش شما باشی که فلان مدرک و داری اونام رتبه میگیرن ولی خیلی ارزش نداره،هرچند واسه شما مسیولیت درس میشه
گاهی اوقات شرکتا مبالغ سالانه هشت تومن ده تومن میگن میدیم واحتمالا هم میدن ولی رتبه ای که میگیرن خیلی ارزش دارع از لحاظ ریالی واسشون تو رتبه تعریف میشه تاچه شقفی از لحاظ پولی کار بردارن،اگه یکی از قرارداداشون به مشکل بخوره شما چارتا پنج برابر پولی که گرفتینباید به دولت یا سازمان دولتی پس بدین