2733
2734

میشه لطفاً یکم راهنمایی کنید منو 

برای بارداری بعدی مشکلی پیش نمیاد؟؟

شما با قرص سقط کردین؟؟

وزن اولیه 108⬅️وزن امروز7۶⬅️وزن هدف 69

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم کاش بچت سقط نمیکردی 🫠🫠🫠 

البته خودمم حاملم و بخاطر یه سری مشکلات اصلا حال و روز خوبی ندارم  ولی این کارو نکن قتل نفس

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر بودن زیباترین غم دنیاست
چه قرصی خوردی؟؟ چند هفته بودی؟؟ درد داشت؟؟

سایتوتک... اولی رو چهار پنج هفته بودی دومی رو شش هفته..هر دوتاشون و رفتم سونو گفتن قلبش تشکیل نشده.. اولی درد نداشتم اصلا دومی خیلی درد داشتم ...چند هفتته؟

وای من الان تو این مرحلم ،تروخدا کمکم کنید اگه تجربه دارید،شکمم هی درد میگیره هی ول میکنه ،زیرنظر مامام،از صبح ۴تا قرص شیاف یکی زیر زبونی گذاشت،فایده نداشت،چکار کنم خونریزی بگیرم 

لرز دارم نمیتونم پاشم 

والا بیمارستان بخش زنان جراحی بستری بودم پر از کسایی بود که برای سقط بستری شده بودن چندین بار هم سقط داشتن بازم باردار شدن از بچه ۱۶ساله تا پنجاه ساله برا سقط بودش🤷امکان بارداری چرا نباید داشته باشی؟

اول ازدواج باردار شدم و به خواست شوهرم با قرص سقط کردم بعد از اون کلی پریودای سخت و وحشتناک داشتم کلی سیستم بدنم بهم خورد دوسال بعدش باردار شدم و کلی ذوق کردیم اما خدا نخواست بچه خودش سقط شد بعد ازون کلی دوا و دکتر و خرج کردم و کلی درد کشیدم و نذر و نیاز تا دوباره الان باردار شدم از سقط اولم حدودا ۶ سال میگذره نکن بعدا پشیمون میشی گلم من هزار بار بعدش همسرم به زبون اومد که پشیمون شده 

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706