2737
2739
عنوان

زیبایی زیاد مادرم

3090 بازدید | 75 پست

فاصله سنیم با مامانم خیلی کمه مامانم خیلی خوشگل و بیبی فیسه از این بابت خیلی خوشحالم ولی از همون بچگی هرجایی که میرفتیم همه جا ازش تعریف میکردن هنوزم که هنوزه هرجا میریم همه توجها به مادرمه، ولی خب منم یوقتایی به توجه احتیاج دارم بخدا 😪خیلی اعتماد ب نفسم پایین اومده احساس میکنم خیلی زشتم، حتی یه وقتایی دوس ندارم باهم بریم بیرون چون تا میریم همه شروع میکنن ب اینکه انگار خواهرید و تعریف و تمجید از مامانم 

دوستان بخدا من آدم حسودی نیستم شاید این تاپیکو بخونید و باخنده رد بشید ولی واقعا دارم افسرده میشم تو لحظه های نوجوونی و جوونی که به توجه نیاز داشتم همه توجها به مادرم بود و حس میکنم هیچکس منو نمیبینه و اصلا دیده نمیشم 

لطفا اگه میخواید حالمو بدتر کنید برید بیرون از تاپیک ولی اگه راهی دارید که حتی شده یه ذره اعتماد بنفس بگیرم بهم کمک کنید

و گمان میکنی پایان است ،سپس خداوند همه چیز را درست می‌کند🩷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آخه عزیزم چند سالته مادرت چند سالشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
2738
2706