2752
2734
عنوان

بیبی چک زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 30 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

پایینی مال دیروز هس که هم خودم هم خواهرم هم مادرم هاله شو دیدیم ولی تو عکس نمیفته هرکاری کنم

بالایی مال امروزه هاله اش پررنگ تر ازعکسه یاسی کمرنگه انگاری 

میدونید آدم خودش میدونه اینا همش احتمال بارداریه ولی دلش میخواد حقیقت پیدا کنه و واقعی باشه 🥲

من نمیخوام خودمو گول بزنم ولی خب انتظارهم سخته سخت 🥴🤪

ان شالله توکل بخدا..آخه میگن دیربیفته اعتمادی نیس! واییییییییییی الهیییی عزیزدلممممم اینقدر خوشحال ...

توکلت به خدا باشه ان شالله بهترینها براتون اتفاق میفته و خدا یه نی نی سالم وصالح بهتون هدیه میده 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
منم ماه پیش خیلی امیدداشتم ولب نشد این ماه هیچ علایمی ندارم ودوسه روز مونده به موعدم دردهای پرب هم د ...

نه من از چندروز بعد اقدام دل درد پریودی رو داشتم ولی الان دوروزه شدیدترشده 

من دارو تاحالا مصرف نکردم

من ماه پیش شبی یدونهلتروزول  خوردم با دوفاستون این ماه شبی دوتا خوردم با مدروکسی پروژسترون ولی شوهرم وقت نکرد ببرتم سونو تا وضعیت فولیکوامو ببینم خیلی ناراحتم

من ماه پیش شبی یدونهلتروزول  خوردم با دوفاستون این ماه شبی دوتا خوردم با مدروکسی پروژسترون ولی ...

کلا آدم آب میشه یعنی انگار فقط روزایی که پریودی آرامش داری ولی دقیقا از وقتی پاک میشی از حرص اقدام ..اقدام درست..تغذیه درست..تایم تخمک گذاری...علائم ظاهر شده ..اوووو همه اینا کلی فشار میاره به آدم 

بنظرم بارداری و انشاالله

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2706