2733
2739
عنوان

بیبی چک زدم

236 بازدید | 30 پست

بچه ها میگم من پریودم از بعد اقدام نامنظم شده واسه همون نمیدونم دقیقا کی مودم‌موعدمه اما حدود ۵ الی ۶ روز دیگه موعدم هس تقریبا

دیروز صبح یه بیبی زدم اولش دیدم منفیه ولش کردم رفتم بعدش که دیدمش فهمیدم هاله انداخته خیلی کمرنگ ولی مامان و خواهرمم هاله رو دیدن اما نمیدونم هاله کی افتاده دقیقا 

امروز صبح هم بیبی زدم اولش هیچی نیفتاد ولی حدود بیست دقیقه بعدش یه هاله دیدم درحد توهمی اما پررنگ تر شد و رنگش یاسی کمرنگه و مشخص هس کامل و پررنگ تر از دیروزیه

بنظرتون بیبی بعدی رو پس فردا بزنم تا خیالم راحت بشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
نمیخام ناامیدت کنم الهیی که باردار باشی. ولی بی بی چک ۵دقیقه ی اول درسته من ماه قبل روز موعدم   ...

یاخدااا🤣🤣🤣🤣 نه خدایا من هیچ هاله ای ندیدممم ... من میدونم پریود میشممم🥴

اینقدر بده فکرکنی بارداری و پری بشی خونه روسرت خراب میشه 

اگه هاله انداخته مثبته عکسش بزار من بارداری اولم یک هفته قبل موعد هاله انداخت الان دخترم سه سالشه برا این یکی هم چهار روز قبل موعد هاله خیلی محو انداخت الان تو ماه هفتم خستم ان شالله هر چی خیره برات پیش بیاد ولی بیبی چ‌ک الکی هاله نمیندازه 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
اگه هاله انداخته مثبته عکسش بزار من بارداری اولم یک هفته قبل موعد هاله انداخت الان دخترم سه سالشه بر ...

ان شالله توکل بخدا..آخه میگن دیربیفته اعتمادی نیس!

واییییییییییی الهیییی عزیزدلممممم اینقدر خوشحال میشم میبینم یکی بارداره ازته دلم براش ذوق میکنم 

ان شاالله به سلامتی بغلش بگیری لمسش کنی کنارش بخوابی 😘

به قول قدیمی ها الهی زانوی خیر زمین بزاری

2706