2733
2739
عنوان

عمل بیضه پسرم

510 بازدید | 13 پست

مامانینا پسرم 9 ماهشه یکی از بیضه هاش بالاتره و باید عمل کنه. کسی تجربه ای داره؟ دکتر بابک میرسلطانی رو کسی میشناسه؟ گفته بیا بیمارستان کودکان برای جراحی تا دیر نشده. توروخدا اگه کسی تجربه ای داره بگه

پسر من فتق گرفته قراره ببريم برا عمل از ديروز فهميدم داغونم

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هرچه زودتر انجام بده 

خدای نکرده بعدا مشکل ایجاد میشه

یکی از آشناهای ما پسرش رو بیضه هاش داخل مونده بودند عمل نکرده الان که بالغ شده ترنس شده 

چون هورمون های مردانه ترشح نشده و مثل یه دختر

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان

سلام من با کاربری همسرم اومدم 

بله پسر من یکسالش بود بردم عمل. عملش راحت بود ولی دکترش می‌گفت زمان طلایی برای این عمل  قبل یکسالگیه .....زودتر ببر چون خدای نکرده برای بچه دار شدنش بعد مشکل پیش نیاد خدای نکرده......من یکم دیر بردم و الان همش نگران آینده بچمم

میشه بگید پیش چه دکتری عمل شد؟

من مشهد بردم بیمارستان موسی بن جعفر پیش دکتر بذرافشان ...خیلی کارش خوب بود ....عملش ساعت ۹صبخ بستری کردن تا پنج عصر هم مرخص کردن .....دو روز اول. درد داشت با دارو بهتر شد خداروشکر .....

2738
پسر من فتق گرفته قراره ببريم برا عمل از ديروز فهميدم داغونم

به ما از اردیبهشت ماه گفتن باید عمل کنین ولی ما صبر کردیم یه کم بچه بزرگتر بشه و جون بگیره ولی هرچیزی یه زمانی داره نباید زمانو از دست داد منم خیلی ناراحتم ولی بهرحال باید اقدام کنیم خدا خودش کمک میکنه انشاالله

فتق که کاری نداره. ترس هم ندارن خیلیییی عملش راحته ....پسر من تو نه ماهگی فتق هم داشت بردیم عمل کردی ...

پسر من ٥سالشه

عملش چجوريه؟؟

بيهوش ميكنن؟؟

بيمارستان ميمونه؟

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا