2733
2734
عنوان

🙂ميشه بگي ارزشش رو داشت؟

278 بازدید | 30 پست

كه زندگيت رو فداي عشقت كني؟؟

رسيدي به عشقت؟؟

يا بيخيالش شدي و الان بعد سال ها خداراشكر ميكني؟ 

يا بعد سال هاااا هنوووووزم عشقش رو دلته؟

كسايي كه عشقشون شهرهااا فاصله دارن و جدا شدن؟؟؟ شما چطور؟؟

ميشه تورو خدا حرف بزنيد؟؟؟ 

من ديگه اشك چشمام خشك شدن🙂🙂🙂

تمام زندگيمو فداش كردم و هنوز انگار اول راهم و بايد كُلييييي سختي بكشم تا ب عشقم برسم:))))

لطفااااا جواب سؤالام بديد بخونيم🙂دلمون آروم تر بشه🙂❤️‍🩹

همینمون مونده تو این هیری ویری عاشق شیم هر چی میکشیم از مرد جماعته

خونه ی ما دورِ دوره🌈 پشت کوهای صبوره🏔پشت دَشتای طلایی🏞پشت صحراهای خالی🏕خونه ی ماست اونورِ آب🏝اونورِ موجای بی تاب🌊پشت جنگلای سروه توی رویاست، توی یه خواب🌜🌙❄پشت اقیانوسِ آبی🪁🗺پشت باغای گلابی🌄🌅اونور باغای انگور🍇🏝پشت کندوهای زنبور🐝🌸خونه ی ما پشت ابراست⛅اونور دلتنگیِ ماست🌠🌚تهِ جاده های خیسه🌧❄پشت بارون☔💧🌈پشت دریاست🏝خونه ی ما قصه داره🌎آلبالو و پسته داره🍒پشت خنده هایِ گرمش🙋‍♀️آدمای خسته داره🫂خونه ی ما شادی داره🏊‍♂️👩‍❤️‍👨توی حوضاش ماهی داره🐟کوچه هاش توپ بازی داره🏀گربه های نازی داره🦊🐈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ارزش نداره ، هیچ کس و هیچ چیز مهمتر از خودت نیست

من با عشق ازدواج کردم ولی بعد از ۲۰ سال عشق که ۱۳ سالشه ازدواج بوده الان پشیمونم ، همه چی عادی میشه می‌زاره پای وظیفه.

بخاطرش حتی قید خانواده ام رو زدم، با همه دنیا جنگیدم ولی اشتباهه 

خدای عزیز و مهربانم ، هر چی تو بخوای ، تو راضی باش فقط ، منم راضی ام 
ارزش نداره ، هیچ کس و هیچ چیز مهمتر از خودت نیست من با عشق ازدواج کردم ولی بعد از ۲۰ سال عشق که ۱۳ ...

🥺من ميترسم ك پشيمون بشم

خيلي براش جنگيدم خيييلي زياد

هميشه ميپرسيدم كاري هست بخاطرت نكرده باشم ؟ ميگفت ن

نميتونم الان ازش دل بكنم:)))همش گريه ميكنم ميترسم حسرتش بمونه تا ابد ولي از طرفي ميترسم چند سال بعد پشيمون بشه و برام همه چيز عادي بشه:))))))

هيشكي هم نيست راهنماييم كنه:))))) ب هيچكسي جز اون حس ندارم چندساله

2738

یادت باشه ب مرد جماعت خوبی نیومده و هر چقدرم ک عاشق باشی خونوادتو فدای اون نکن 

چون یه روزی خدای نکرده ب مشکل میخوری و همین خونواده قراره پشتت باشن ن اون مرتیکه

نی نی یار تعلیقم کرد الیزابت ۷۴ با عضویت ۹۶ هستم
چی شده مگه حست ی طرفس اون قدمی برنمیداره؟

دوسم داره ولي ن اندازه من

دخترا خيييلي ميرن سمتش ، اونم نه نميگه:))))

يك ساله جدا شديم تقريبا… يكي دو بار فقط جوابم داد بعد چند روز رفت

تو اين شهرم نيست:))) خييييلي فاصله داريم چنننندين شهر…

نميدونم پاي عشقش بمونم بجنگم تا برسم يا ولش كنم چون بعدا حسم ميپره؟؟:))) يا برعكس..

"شد شد، نشد نشد"

این رو سرلوحه‌ی زندگیت قرار بده

و شاد باش و رها 💃

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرِ تازه🤰🏻🥰🤍🐥 دانشجوی دکتری💓پژوهشگر👩🏻‍🔬رشته و شغلی که از اول عاشقش بودم🫀کوردِ زاده‌ی تهران و در حال حاضر مسافرِ سرزمین‌های دور🍭ما دخترا باید سعی کنیم همیشه مستقل باشیم🦄پس از حالا واسه مستقل بودنت برنامه‌ریزی کن🤞من دوست دارم در حد توانم در آگاهسازیِ دوستانم در این سایت تلاش کنم و این کارو به بقیه هم توصیه می‌کنم💚کتابهای خوبی که میخونم رو بهتون معرفی می کنم در این هشتگ: #کتاب_با_نازوند 📚 توجه !! اگه یه تاپیکی رو قفل می‌کنم به این دلیله که احتمالا در اون بازه‌ی زمانی وقت ندارم پاسخگو باشم و نمی‌خوام شرمنده‌ی الطاف عزیزان بشم. 
دوسم داره ولي ن اندازه من دخترا خيييلي ميرن سمتش ، اونم نه نميگه:)))) يك ساله جدا شديم تقريبا… يكي ...

رهاش کن بره 

خواهشا رهاش کن بره

این رابطه برات چیزی جز رنج نداره

و حقیقت اینه که توی دنیا هییییییچ کس ارزش جنگیدن نداره. چه برسه به کسی که دختره زیاد میان سمتش و نه نمی‌گه. :|

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرِ تازه🤰🏻🥰🤍🐥 دانشجوی دکتری💓پژوهشگر👩🏻‍🔬رشته و شغلی که از اول عاشقش بودم🫀کوردِ زاده‌ی تهران و در حال حاضر مسافرِ سرزمین‌های دور🍭ما دخترا باید سعی کنیم همیشه مستقل باشیم🦄پس از حالا واسه مستقل بودنت برنامه‌ریزی کن🤞من دوست دارم در حد توانم در آگاهسازیِ دوستانم در این سایت تلاش کنم و این کارو به بقیه هم توصیه می‌کنم💚کتابهای خوبی که میخونم رو بهتون معرفی می کنم در این هشتگ: #کتاب_با_نازوند 📚 توجه !! اگه یه تاپیکی رو قفل می‌کنم به این دلیله که احتمالا در اون بازه‌ی زمانی وقت ندارم پاسخگو باشم و نمی‌خوام شرمنده‌ی الطاف عزیزان بشم. 
یادت باشه ب مرد جماعت خوبی نیومده و هر چقدرم ک عاشق باشی خونوادتو فدای اون نکن  چون یه روزی خد ...

عزيزم:))) دردم خانواده نيست.. اونا حرفي ندارن .. تمام مسئله و مشكلم خانواده خودشه كه رضايت نميدن دختر از شهر ديگه:)))

و اينكه هميشه با دخترا و زنا ميپره🙂خيلي ميان سمتش خيلي

نميدونم بايد چيكار كنم:)))

ميترسم حتي اگه اون خيانت هم كنار بزاره، ولي من بعدا حس عشقم بپره:))) اخه خيلييي ها بعد چندسال عشقشون سرد شده🙂

دوسم داره ولي ن اندازه من دخترا خيييلي ميرن سمتش ، اونم نه نميگه:)))) يك ساله جدا شديم تقريبا… يكي ...

ولششششش کننننننن 

این بعد ها میشه اینه ی دق 

همین عشق زیر یه سقف میشه تنفر 

میشه اعتماد ب نفس پایین 

میشه سرزنش کردن خود

دیوانه ای مگه 

نی نی یار تعلیقم کرد الیزابت ۷۴ با عضویت ۹۶ هستم
🥺من ميترسم ك پشيمون بشم خيلي براش جنگيدم خيييلي زياد هميشه ميپرسيدم كاري هست بخاطرت نكرده باشم ؟ ...

من خودم با عشق ازدواچ کردم ولی شانسیه یکی واقعا عشقش عشق در میاد یکی ام به مرور خودش رو نشون میده که چه ذاتی داره.زمان لازمه نه راهنمایی