2737
2734
عنوان

خاک تو سر هرکس که تبلیغ کاشت مو کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 49 پست
نه بخدا چ تبلیغی.عکساش تو لپ تاپه. رفت کلینیک دی شیراز از تهران مناسبتر درومد پارسال. ۱۰ شد پارسال. ...

ممنونم

به پیج کاریِ من سر بزنید آبجیا،قدمتون رو گولیا چشام.     @daf_player_nafass
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
فقط اینو بگم خیلی درد ‌کشید از بانک مو برمیداشتن میزاشتن جلو. خیلی اذیت شد.ولی برش نزدن

اگه خوب باشه دردش ارزش داره❤😭😭

کی؟ کجا

کجا نمی دونم ولی،معروف بود اما فکر کنم ۷یا ۸ ماه شده باشه،شایدم بیشتر ۱۰ تومن داده بود 

فقط بگم هر جای که قراره بری از اول ببین کی قراره کاشت انجام بده آخه مثلا دکتر،فلانی معروف هست وبی،خودش انجام نمیده چون طولانی کسی دیگه ای کار،و انجام میده فقط،برداشت خودش انجام میده برای همسر من ۲ نفر،انجام داده بودن اون یکی که خیلی حرف میزده الان اون سمت که اون انجام داده خوب نگرفته همون اول هم به دکترا گفت فلانی خیلی حرف میزد دکتر،گفته خیالت راحت کار،بلده هواسش جمع ولی،بعدا معلوم شد نه خیر جمع نبود جای،معروف،بوده میپرسم میگم بعدا که به،دکتره،گفته گفته حالا داروها و شامپو استفاده کن بعدم گاهی خوب نمی گیره البته خوبه ولی اون سمت یکم خالی،تره 

2738
کجا و اسم دکترشم میگی عزیزم

تهران

خانه مو

اسم دکترو بپرسم میگمت

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
کجا نمی دونم ولی،معروف بود اما فکر کنم ۷یا ۸ ماه شده باشه،شایدم بیشتر ۱۰ تومن داده بود  فقط بگ ...

ممنون میشم اسم دکترش رو بگی

کلینیک فرح تهران انجام دادن پرسیدم گفت اونی،که کاشت انجام میده باید با سابقه باشه ته کاراموز،قبلش تح ...

آهان، راست میگیا

خیلی، ممنون

چند تا از آشناهامون شیراز کاشتن میگن خیلی خوب بوده

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
2706