2733
2739
عنوان

فقط واسه اینکه دلم خالی شه🥺

141 بازدید | 9 پست

۲۱سالمه،۵ساله ازدواج کردیم،۳ساله عروسی

تا پارسال بچه نمیخواستیم و پارسال رفتیم تو فکرش و موقع ازمایش های قبل بارداری گفتن خونتون مشکل داره و گفتن سه ماه قرص اهن بخور بعد ازمایش دادم و این سه ماه سه ماه ها چندین بار تکرار شد و کلی خونمو ب معنای واقعی کلمه تو شیشه کردن🥺🥲 اخرشم گفتنبرید ازمایش ژنتیک و تو این بی پولی چهارپنج میلیون خرجش شد و بعد یک ماه استرس کشیدن اخرش جواب اومد ک مشکلی ندارید😍و کلی خدارو شکر کردیم

حالا فردا میرم بعد از یکسال دوباره ازمایش های قبل بارداری رو بدم و انشالله ک چیزی نباشه دیگه🥺واسه ی مشکل ژنتیکی دیگه ک من ناقل بیماری هموفیلی هستم بچم باید ترجیحا دختر بشه🥺و گفتن اگه ایشالا باردار بشم تو هفته ی نمیدونم چندم باید برم از جنین ازمایش بگیرن و اگه مشکل داشت سقط کنن...

نمیدونم آینده چی برام در نظر گرفته نمیدونم شاید بااولین اقدام باردار بشم و دختر باشه و اولین ازمایش نشون بده ک بچه سالمه و من ب خوشی بچمو بغل میگیرم🙂

شایدم اصلا حالا حالا ها ب هزار مشکلی ک امکان داره پیش بیاد اصلا باردار نشم...

پارسال ک بهم گفتن احتمال داره بچتون تالاسمی بشه دنیا داشت رو سرم خراب میشد

گفتم ی بچه ی تالاسمی در عین حال ی پسر هموفیلی هم باشه...

من دیوونه میشم

داشتم فک میکردم من هنوز کوچولوم واسه انقد ازمایش دادن و خبر بد شنیدن و سقط ی تیکه از وجودم🥺 یا بشم مادر ی بچه ک دلش نمیخواد خار تو پای بچش بره ولی باید هرروز کلی امپول و دارو و و و...🥲

اینارو هیچکس نمیدونه

هروقت هرکی گفت بچه نمیخواید؟ از همون اول گفتم ما تا ۵.۶سال بچه نمیخوایم چون حدس این روزا رو میزدم...

من امید دارم خیییییلی و مطمئنم ب زودی ی کوچولوی سالم میاد بغلم...

فقط خواستم یکم حرف بزنم دلم خالی شه🥲

روزای بدتر از اینم پیش میاد 

من ب فردای روشن امیدوارم🙂

ای جانم قطعا همینه اصلا بد فکر نکن

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم خیلی میترسم نتونم باردار شم منم ۲۱ سالمه تو فامیلامون هر کی بارداره با حسرت بهش نگاه میکنم چون پریودام دو روزست میترسم البته ازمایش از خودم دادم دکتر گفت به احتمال زیاد تنبلی داری نمیدونم منم مثل توام البته هنوز اقدام نکردم و شرایطشو ندارم تا یکسال آینده که باردار بشم چون دانشگاه میرم ولی میترسم از اینده:)

دورت بگردم فقط به اتفاقای خوب فک کن  

انشاالله که هرچی خیر و خوبیه واست اتفاق بیفته، انشاالله بزودی بیای عکس نینی سالم نازتو بذاری واسمون😍

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
منم خیلی میترسم نتونم باردار شم منم ۲۱ سالمه تو فامیلامون هر کی بارداره با حسرت بهش نگاه میکنم چون پ ...

منم تاحالا اقدام نکردم ولی تا سه ماهه دیگه ک اسید فولیک بخورم اقدام میکنم😍ایشالا ک همه چی درست بشه

البته من پریودام منظمه ولی منم مثل تو بااینکه سن و سالی نداریم ولی عاشق بچم و هرکی بچه داره حسرت میخورم🥺انشالله هممون ک چشممون ب دست خداس خودش هوامونو داشته باشع❤

2738
منم تاحالا اقدام نکردم ولی تا سه ماهه دیگه ک اسید فولیک بخورم اقدام میکنم😍ایشالا ک همه چی درست بشه ...

ایشالاا به امید خدا،خدا خودش ناامیدمون نکنه😍😘♥️خدا هیچوقت ادماشو ناامید نمیکنه امیدوارم که ما هم باردار بشیم و یه نی نی سالم بغل بگیریم🥺🫀🙈