2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن سرش ب تنش مي ارزه ولي خيييييلي دخترا ميرن سمتش من واقعا خسته شدم اخه خودمم هيچي كم ندارم ، همه ميگ ...

درکت میکنم خدا هیچ انسانی رو عاشق نکنه واقن بده من خودم با گردن کبود دیدمش پیاماشو دیدم با دختره جلو چشمم گف من اونو میخام باز میگف ن تورو میخام وای خدا چقد گریه کردم چقد روزایه بدی بود هنوزم که هنوز بم زنگ میزنه و پیعم میده ادم درمقابل کسی که دوسش داره خیلی ضعیفه با هیچکسم نمیتونم برم دیگه حوصله ای ندارم حقیقتا

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
2731
خيلي زندگي سختي گذروندم اين چندسال اخير اونقد ك تمام سختي هاي از بچگيمو فراموش كردم:) يني تمام عمر ...

تو میتونی با کسیکه خیانت کرده بمونی؟دوسش داری دوسش داشته باش ولی یمدت دیگه از سرت می پره بنظرم پیشرفت کردن خوبه و عشق هم اگه عشق واقعی باشه خوبه ولی عشق بین شما واقعی نیست چون ایشون با دخترای دیگه م میپرع پس نتیجه میگیریم به فکر درست باش و پیشرفت کن درسته دلت تنگه میشه ولی اون عاقا پسر باتوجه به سابقش ارزششو ندارع اون یه بیناموسه و بس:/

دختر آریایی ، فرزند کوروش کبیر☀️
درکت میکنم خدا هیچ انسانی رو عاشق نکنه واقن بده من خودم با گردن کبود دیدمش پیاماشو دیدم با دختره جلو ...

دقیقا منم بارهااااا تو خیانت دیدمش:)))))) ولی نتونستم ولش کنم

ادم حس میکنه قلبشو خاک میکنه با ترک کردن عشقش:))))

🥲متأسفانه راجب همه همينقدر سنگدلم حتي خانواده ولي راجب اون نه😔من خودمو هرچقدر تصور ميكنم با زندگي ...

اره میفهمم چی میگی دلخوشیت ب بودن اونه چون ایندتو با اون دیدی رویا ساختی تو ذهنت ولی متاسفانه طرفت خیانت کرده ولت کرده رفته بازم میادو دوباره میره اینقدر میادو میره ک خودت خسته میشی. دوست داشتم بهت بگم میاد باهات ازدواج میکنه ولی خب احتمالش کمه همچین ادمی عوض بشه تو رو خودت تمرکز کن مطمعن باش هیچوقت پشیمون نمیشی 

دیوونه نشی برگردی باهاش مطمعن باش همچین ادمی دو روز دیگه ک ازدواج کردی هم با دوتا بچه بازم بهت خیانت میکنه 

اتفاقا خوب شد از الان شناختیش کار به اونجاها نرسیده وگرنه با دوتا بچه اگه ولت میکرد خیلی اوضاع بدتر بود

سخته کسیو دوس داشته باشی که خواب شبش و دور دور با دوستاش از اروم کردن تو و وقت گذروندن باتو مهم تر باشه سخته من با این جایگاهم و ویژگی های خوبی که داشتم و انقد عشق و محبت بش ولم کنه و بره با ی ادمی که اصن نمیشناستش خدایا چرا مردا اینجورین کسی که یروز بخاطرم گریه میکرد کسی ک التماسم میکرد الان راحت پسم زد رف با ینفر دیگه تازه طلبکارم هس که مقصر تویی :') 

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
تو میتونی با کسیکه خیانت کرده بمونی؟دوسش داری دوسش داشته باش ولی یمدت دیگه از سرت می پره بنظرم پیشرف ...

🙁🙁🙁کاش بتونم دلمو راضی کنم

اینقد ب خودم میگم این حرفاااا

که تمومش کن این عشق رو ، نزار بقیه زندگیتم سیاه کنه:))ولی دلم راضی نمیشه🙂

دقیقا منم بارهااااا تو خیانت دیدمش:)))))) ولی نتونستم ولش کنم ادم حس میکنه قلبشو خاک میکنه با ترک ک ...

چه قشنگ تفسیر کردی🥺یادمه زمانی ک رفت رفتنش دردش ب کنار 

اینکه خیانتم ببینی این ی درد دیگس قشنگ ادم از درون میلرزه انگار واقعا این حسو برا دشمنمم نمیخوام

2706