2752
2734
من دیگه هیچ ادمی واسم مهم نیس که بخام بهش اعتماد کنم یا فکنم درمورد اینکه خوبه یا بد حتی شوهرم بخام ...

اتفاقا ماهایی ک ضربه خوردیم تو رابطه های بعدیمون موفقیم چون دیگ هم سنمون بیشتر شده هم اینکه هیچ چیزی نمیتونه دیگ مارو اینقدر نابود کنه من بعد ی سال و خورده ای از ی پسر خوشم اومد باهاش دوس شدم اینقدر ک احساس ارامش و خوبی دارم حالا میفهمم ک اگ خدا جداش نمیکرد ازم و با اون بودم همیشه غصه و نگرانی داشتم واقعا گاهی حکمت دروغ نیست واقعا هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسمو میخونم خودمو مشغولم میکنم ولی خودت میدونی اون حسه تو دل ادم هس هرکارم بکنی مگه اینکه ی نفر دیگ ...

اره گلم چاره ای جز صبر نداری خدا خودش یه ادم خوب سر راهت قرار بده

2731
هووففف🥺🥺🥺میفهمم دردت رو🙁💔 کاش میفهمیدم بهترین تصمیم چیه:))) که نخوام بعدش پشیمون بشم:))))

بهترین تصمیم دل کندنه میشه دل کند ولی زمان بره 

من میدونم یروز یکی میاد که مارو عاشقانه بخاد ولی این دردو حالا حالا ها باید بکشیم من که ازش نمیگذرم امشبم بم زنگ زد تا جون داشتم دست انداختمش بعد گف چیزی زدی 😂😐 

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
کاش یکی بیاد تو زندگیامون که هرچی کشیدیم جبران شه واقن دلم میخاد یکی از تع دلش دوسم داشته باشه 😐&nb ...

اره فکر کن هی تا صب گریه روز افسرده چهرمون افسرده و زشت بشه براکی😂

انشالا یدونه جیگر و خوبش گیرت میاد ک از ته دلشم بخواتت 

اره خدا بهم همه چیو نشون داده🙂🙂🙂و من حالا نميدونم تصميم درست چيه؟🙂انتخاب قلبم؟يا عقلم؟ اخه هر كد ...

با عقلت تصمیم بگیر ببین تو اگه برگشت و باهاش ازدواج کردی بعدا ممکنه بارها ولت کنه یه ادم چند بار باید از یه سوراخ گزیده بشه که بفهمه اشتباس اون مسیر؟ بعد فک کن اگه با عقلت تصمیم بگیری و خاطراتتو فراموش کنی هی یاد اوریشون نکنی نهایت تا پنج سال دیگه فراموشش میکنی و بعد خداروشکر میکنی که دوباره گول ادم هوسبازو نخوردی

اتفاقا ماهایی ک ضربه خوردیم تو رابطه های بعدیمون موفقیم چون دیگ هم سنمون بیشتر شده هم اینکه هیچ چیزی ...

اره واقن ولی دیگه نباید این سری مث قبل از طرف بت بسازیم رابطه و ازدواج خوب فق سیاست میخاد من بهترین ادمم بیاد تو زندگیم دیگ احساس و عشقمو واسش خرج نمیکنم تا مث این یکی نشه هرچی بی محل تر باشی و در حین حال احترام طرفو نگه داری و مهربون رفتار کنی رابطه پایدار تره ولی هرچی بخای خودتو ثابت کنی و مراقب طرف باشی بدتر ازخودت دورش میکنی و باعث میشی طرف فکنه کیه 

من فق میخام اینو به غلط کردن بندازم بیفته به پام ولی نمیدونم چطوری😐

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
اره واقن ولی دیگه نباید این سری مث قبل از طرف بت بسازیم رابطه و ازدواج خوب فق سیاست میخاد من بهترین ...

اگ بفهمه رفتی با یکی اونموقع میسوزه 

من ک تو این رابطم بخدا نه سیاست خاصی دارم نه کار خاصی خود واقعیمم تازه گاهیم بداخلاقی میکنم ولی اینقدر شدید دوستم داره 

همش بستگی ب طرف داره اینقدر خودمون جیگرو خواستنی هستیم ک نیاز ب سیاست خاصی نی ولی اینم بگم کلا  تغیییر کردم بعد رابطه اول مرد باید بترسه مارو از دست بده نه ما اونارو😐