2733
2734
خيانت:)كات

از کجا مطمئنی میاد اصن بیاد چطور میبخشیش 

طرف منم خیانت کرده و هنوز بضی وقتا پیام یا زنگ میزنه ولی همش منو مقصر میدونه تو بدترین حالتم هوامو نداشت ولی من دوسش دارم خدایا فق میخام تقاص پس بده

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
منم همرو حذف کردم خیلی ادم برون گرا و شادی بودم کلی امیدو ارزو داشتم تا اینکه وقت کنکور شد و زندگیم ...

🥲دقيقا ادم تغيير ميكنه 

خيلي سخته تا عادت كنيم

منم كلافه هستم

چون برام سخته ولي باز ترجيحش ميدم

🤦🏻‍♀️فقط هنوز ميگم اگه برگرده ميخوامش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خيلي زيااد🤦🏻‍♀️فقط بايد خواب باشم كه فكر نكنم هر ساعت گريه و فكر🤦🏻‍♀️

من نمیدونم اوضاع از چ قراره ولی اکثرا دوستامو راهنمایی میکنم تو این مسائل ادم گاهی اوقات ک نمیدونه چیکار کنه باید با یکی صحبت کنه اینجور ک نمیشه هی بریزی تو خودت بالاخره حل میشه واقعا نینی سایتو نگا هرکی یجوریییی درگیره 😥😥😥

آره خيلي زيااد🤦🏻‍♀️فقط بايد خواب باشم كه فكر نكنم هر ساعت گريه و فكر🤦🏻‍♀️

وای لعنتی منم اینطوریم خیلی باخودم فکر میکنم در حدی که بعضی وقتا خودم اشک خودمو در میارم بعد فکر مثبت نه که فکر منفی:/

دختر آریایی ، فرزند کوروش کبیر☀️
2731
از کجا مطمئنی میاد اصن بیاد چطور میبخشیش  طرف منم خیانت کرده و هنوز بضی وقتا پیام یا زنگ میزنه ...

چون چننندسال باهم بوديم، ميشناسمش🥲ميدونم هر جا بره برميگرده

يك ساله رفته چندبار پيام داده ولي اينقد دخترا دورشن، ولش نميكنن😔نميزارنش برگرده🤦🏻‍♀️اما خوب ميشناسمش:) بازم مياد پيش خودم:)))))

🥲دقيقا ادم تغيير ميكنه  خيلي سخته تا عادت كنيم منم كلافه هستم چون برام سخته ولي باز ترجيحش ...

شاید دوباره خیانت کنه ازش خبری نشد تو این یه سال؟ سرش به تنش میارزه یا مث کیس منه که من بش سر بودم ولی بازم رف😐 

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
خيانت:)كات

فکر کن ی لحظه بخواد برگرده اون حس خودکم بینی ک کنارش بهت دست میده تا ابد باهاته منم عشقم خیانت کرد بهم واقعا میگم بهت طبیعیه ناراحت باشی طبیعیه دلت بگیره گریه هات الکی نیست همه اینا فشار بودن رو تو من بعد دوسال میتونم بگم بهتر شدم هنوز ب زمان احتیاج داری ولی خوب میشی منتظرش نباش ب این فکر کن ک اون تورو زمانی ک بیشترین نیازو بهش داشتی تنهات گذاشت

من نمیدونم اوضاع از چ قراره ولی اکثرا دوستامو راهنمایی میکنم تو این مسائل ادم گاهی اوقات ک نمیدونه چ ...

خيلي زندگي سختي گذروندم اين چندسال اخير

اونقد ك تمام سختي هاي از بچگيمو فراموش كردم:)

يني تمام عمرم يه طرف اين چندسال همه زندگيم همه چي تغيير كرد

شرايط خونه ،رشته دانشگاه، خيانت كسيكه عاشقم بود و …🥲حالا تمام ذهنم درگيره اينه كه من كه هنوز عاشقشم بمونم باهاش؟ يا درسم بخونم و بعدشم مهاجرت كنم:)هر دوتاش بشدت سختن:) چون براي هميشه هست

شاید دوباره خیانت کنه ازش خبری نشد تو این یه سال؟ سرش به تنش میارزه یا مث کیس منه که من بش سر بودم و ...

ن سرش ب تنش مي ارزه ولي خيييييلي دخترا ميرن سمتش من واقعا خسته شدم اخه خودمم هيچي كم ندارم ، همه ميگن تو حيف شدي تو اين عشق🤦🏻‍♀️ولي خوب اون خيانت هميشه ميكرد:)))) الان ولم كرده دردم اينه🥲اره دو بار برگشت پيام داد و رفت:))))))))))

وای لعنتی منم اینطوریم خیلی باخودم فکر میکنم در حدی که بعضی وقتا خودم اشک خودمو در میارم بعد فکر مثب ...

خيلي حس بديه🤦🏻‍♀️اینقد همش بغض دارم ک تا کوچیکترین چیزی میشنوم حرف معععمولی حتي🤦🏻‍♀️گريه م ميگيره 

ن سرش ب تنش مي ارزه ولي خيييييلي دخترا ميرن سمتش من واقعا خسته شدم اخه خودمم هيچي كم ندارم ، همه ميگ ...

اصن سر این حسابی نکش اصلااااااا من همچین کیسی رو دیدم از نزدیک اینا هیچی ازشون در نمیاد ….

فکر کن ی لحظه بخواد برگرده اون حس خودکم بینی ک کنارش بهت دست میده تا ابد باهاته منم عشقم خیانت کرد ب ...

🥲متأسفانه راجب همه همينقدر سنگدلم حتي خانواده ولي راجب اون نه😔من خودمو هرچقدر تصور ميكنم با زندگي و اينده عالي بازم حس و حالم بدون اون خوب نميبينم🤦🏻‍♀️همش ميگم ولي اون ك نباشه دلم به چه خوش باشه

از طرفي ميترسم بمونم باهاش و بعدا پشيمون تر بشم

ولي ميگم نه تو حرف دلت گوش بده🥲تو اونو واقعا دوست داري

2706