2733
2739
عنوان

هر سال تولد دسته جمعی میگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 30 پست
هرسال اخه مامانم میگه سخته هرسال چهار نفری بگیریم

ار 

ما باهم راحتیم همیشع باهمیم

اگ سختع خب چهار نفرع بگیرید

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید باورت نشه ولی من پس فردا تولدمه😍

کیلیلیللی مبارک مبارک😍💃💃💃

افغانی ها در تاپیک های من شرکت،لایک، ریپ و... نزنن😊🤝🏻We should all be feministsفمینیست و مدافع حقوق زنان هسدم🌱 از همه ادم های زن ستیز متنفرم اگه تویی که داری امضامو میخونی و زن ستیزی از تو هم متنفرم ی سری از علمای سایت معتقدن دختر زودتر ب بلوغ فکری میرسه ولی جالب اینه همونا عقیدشون اینه همون دختری ک ب سن قانونی رسیده باید برای ازدواحش از پدر اجازه بگیره حق طلاق،حق خروج و... با شوهرش باشه حتی نمیتونه رییس جمهور بشه پس چیشد؟؟😏 مگه نمیگفتین زن زودتر ب بلوغ فکری میرسه؟ها؟ درواقع هرجا ب نفعتون باشه میگین زن زودتر ب بلوغ فکری میرسه هرجا ب ضرر میگین زن ناقص العقل و ضعیفه😏 زن ناموس نیس! یکی از احمقانه ترین روش های حمایت از یک زن اینه ک بگیم مگه خودت ناموس نداری؟ پس همونطور ک دوس نداری کسی مزاحم ناموست بشه تو هم مزاحم ناموس دیگران نشو انگار مردا باهم توافق میکنن ب مایملک همدیگه کاری نداشته باشن! زن یک انسانه مثل مرد زن ممکنه عشق کسی باشه ولی ناموس کسی نیس! اگر قرار باشه ناموسی وجود داشته باشه هرکی فقط و فقط ناموس خودشه بله مرد ها باید ب حریم زنان احترام بزارن ب خاطر اینکه زن ها خودشون مستقل از هر مرد دیگه ای انسانن و هیچکس حق نداره ب حریم انسان دیگه ای تعرض کنه عزیزم اگه از امضام خوشت نمیاد مجبور نیسدی بخونی انگار تمام مشکلات حل شده امضای من مونده😑 تو بحثم از من فشار میخورین سنمو وسط نیارین با تچکر😘

بستگي به جمع داره

خانواده شوهر من بچه هاي خواهرشوهر و شوهر خواهرشوهر خود خواهرشوهر هر سال تولد ميگرفتن خونه مادرشوهرم  (خونه خودشون هم دعوتمون نميكردن اصلا ) فقط يه كيك كوچيك مياوردن و كلي كادو جمع ميكردن

پدرمون در اومد چند سال

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا
2731

از سه سالگیم ی عکس دارم که توش باقهر میگم من شمع فوت نمیکنم،تا الان۳۱سال هرساله دارم هشدار میدم تولد بازی نکنین برام بشدت بیزارم.نمدونم چرا😂

Sami2255سابق.یک عدد تعلیقی هستم🥴😅
شاید باورت نشه ولی من پس فردا تولدمه😍

الکی؟ آخه من پس فردا تولدمه

تولد مبارک

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍
میتونم بگم روز تولدم بدترین روزایی بوده ک داشتم. 

آخی چرا؟

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍
2740
چون کسیو که میخواستم کنارم نبوده واینکه یه سال دیگم بدون اون زنده بودم اینا باعث میشن اینطوری بشم.&n ...

آخی☹️

از سه سالگیم ی عکس دارم که توش باقهر میگم من شمع فوت نمیکنم،تا الان۳۱سال هرساله دارم هشدار میدم تولد ...

😂😂

و منی که چندساله تولد نگرفتم...

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
و منی که چندساله تولد نگرفتم...

چرا؟

چرا؟

نمیدونم

آدمی نیستم که بگم برام تولد بگیرین خانواده ام هم نمیگن منم پشتش رو نمیارم چون به نظرم اینطوری دیگه ارزش نداره

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟

من برای خودم حوصله تولد گرفتن ندارم ، کیک و جشن و اینا . فقط هدیه میگیرم 😂😂 البته از همسرم و مامان و بابام .

ولی برای بچه هام اکثرا وقتی میریم خونه مامانم تولد میگیرم چون خودمون شهر غریبیم ، اون جا خودمون و مامان و مادر شوهرم هستیم ، دیگه اگه شانسی توی اون زمان مهمون یا مسافری بیاد ، اونم دعوت میکنم

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم