2733
2734

شغلش خوبه، قیافش خوبه، اخلاقش عالیه، خونوادش خوبن فرهنگین، خودشم خیلی همه ازش تعریف می‌کنن ولی یه سری کارهایی می‌کنه ادم حس می‌کنه یه جوریه.

پول زیاد خرج می‌کنه مثلا یا برعکس بقیه پسرا که سعی می‌کنن دوس دختراشونو پنهون کنن این برعکسه، پست اینستا میذاره( عکس من نها مثلا عگسی که من ازش گرفتم با کپشن عاشقانه)

یا امروز حالم بد شد، منو برد همون بیمارستانی که دانشجو بوده و همه میشناسنش و همهههه باهم دیدنمون. دوس دارم این رفتاراشوها ولی گاهی شک می‌کنم. یا اینکه خیلی اصرار به ازدواج داره. به زور با بابام حرف زد. 

لطفا درخواست دوستی ندید به جز شما دوستهای عزیز😁.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چشمش نزن 😑مشخصه دنبال رابطه های یکی دو روزه نیس دوست داره 

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 

این دوس پسر نیس شوهر آینده ته گلم

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند