2737
2739
عنوان

پسری که خیلی پول خرج کنه مشکوک نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 51 پست
خوشی زده زیر دلت ها  ما یه سال اول دوستیمون فقط رفیقاش و همکاراش در جریان بودن راحت تو محل کار ...

اینم براش مهم نیست یعنی در واقع دوس داره.

با خواهرشم رفتیم بیرون یه بار.

ولی همش میگم شاید مشکلی اینجا وجود داره که انقدر دنبال منه. نمیدونم منظورمو میرسونم یا نه

لطفا درخواست دوستی ندید به جز شما دوستهای عزیز😁.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم براش مهم نیست یعنی در واقع دوس داره. با خواهرشم رفتیم بیرون یه بار. ولی همش میگم شاید مشکلی ا ...

حس میکنی عیب و ایراد داره میخواد سریع جدی کنه تموم شه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
اینم براش مهم نیست یعنی در واقع دوس داره. با خواهرشم رفتیم بیرون یه بار. ولی همش میگم شاید مشکلی ا ...

ببین ما از همه چی خبر نداریم شاید چیزی دیدی که این حسو داری پس شاید حست درسته فکر کنم حس میکنی شاید مشکلی داره و این داره ازت پنهون میکنه و میخواد قبل این که بفهمی بهت برسه؟

متعهدم💍                                                                         
حس میکنی عیب و ایراد داره میخواد سریع جدی کنه تموم شه

اره.

اخه دورش پر از دختره، من نمی‌فهمم این همه اصرارش برای چیه.

بعد مثلا میشینه از اینده میگه که دختردار شدیم میخوام فلان مدل لباسو براش بخرم ببرمش فلان جا فلان شکلی باهاش رفتار کنم باهاش برقصم. اسمم تازه براش انتخاب کرده. این رفتاراش میترسونتم

لطفا درخواست دوستی ندید به جز شما دوستهای عزیز😁.