2733
2739
عنوان

تو کلاسمون از همه ثد کوتاه ترم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 42 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

روی تناسب قد و وزنت کار کن چون قدتو دیگه نمیتونی بلند کنی ولی اگه اندام زیبایی داشته باشی و خوب لباس ...

اندامم رو فرمه همه از اندامم تعریف میکنن ولی قدم دیگه بلند نمیشه مامانمم همینجوری ریزست

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد
2742
یاد خودم افتادم با اون قدم کفش لژدارم میپوشیدم عین شترمرغ بالغ بین ۳۰تا دختر کوچولو هعیی🤦‍♀️🗿

🤣🤣🤣🤣🤣خدا بکشتت

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

کوتاه باشی میگن کوتوله 

مث من بلندم باشی میگن دراز و نردبون و نمیدونم ال و بل

اهمیت نده اینا فقط بلدن ایراد بگیرن

لابه لای تاپیکای مادرشوهری یه سرم به تاپیک فکت من بزنین دوتا مطلب جدید یاد میگیرین 😁بکوب رو متن
2738

عزیزم کوتاه که خوبه قشنگه بیبی فیسی 

من ۱۵۵ ولی قدمو دوس دارم 

زمان دبیرستان دوستم منو رو کولش میزاشت دور میبرد😂

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد.. خدایا من کسیو جز تو ندارم خودت نگهدار من همسرم و زندگیم باش🥺❤
😂😂به خدا بچه ها بغلم میکردن تا شونم بودن😂بعد اضافه وزنم داشتم اصن خیلی ناجور بود

چقدر با این وضعیت اشنام🤣😂

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️