2733
2734
عنوان

تو کلاسمون از همه ثد کوتاه ترم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روی تناسب قد و وزنت کار کن چون قدتو دیگه نمیتونی بلند کنی ولی اگه اندام زیبایی داشته باشی و خوب لباس ...

اندامم رو فرمه همه از اندامم تعریف میکنن ولی قدم دیگه بلند نمیشه مامانمم همینجوری ریزست

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد
2731
یاد خودم افتادم با اون قدم کفش لژدارم میپوشیدم عین شترمرغ بالغ بین ۳۰تا دختر کوچولو هعیی🤦‍♀️🗿

🤣🤣🤣🤣🤣خدا بکشتت

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

کوتاه باشی میگن کوتوله 

مث من بلندم باشی میگن دراز و نردبون و نمیدونم ال و بل

اهمیت نده اینا فقط بلدن ایراد بگیرن

لابه لای تاپیکای مادرشوهری یه سرم به تاپیک فکت من بزنین دوتا مطلب جدید یاد میگیرین 😁بکوب رو متن
2738

عزیزم کوتاه که خوبه قشنگه بیبی فیسی 

من ۱۵۵ ولی قدمو دوس دارم 

زمان دبیرستان دوستم منو رو کولش میزاشت دور میبرد😂

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد.. خدایا من کسیو جز تو ندارم خودت نگهدار من همسرم و زندگیم باش🥺❤
😂😂به خدا بچه ها بغلم میکردن تا شونم بودن😂بعد اضافه وزنم داشتم اصن خیلی ناجور بود

چقدر با این وضعیت اشنام🤣😂

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️