2733
2734

من بی تی ای رو نمی‌شناسم ...اما میدونم باید به چیزی که میگیم عمل کنیم...به هرحال طرفدارهاشون دوست دارن این نوع فکر رو دنبال کنند ...❤️❤️🙂

جمله ی امضا خودتون هست: کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست .

ممنون میشمدر حقم بخونید: اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل#ارمانخدایا مرا با نام امیدی از خودت امتحان نکن!💫دایا تورا برای آنچه از حکمتت ندارم و آنچه از رحمتت دارم سپاسگزارم🌱 من هیچ خصومتی با شمایی که داری با من بحث می‌کنی ندارم عزیزِجان شما با هر عقایدی برای من محترم هستی🤎🌻 تو این دنیا دوتا کار رو نمیشه با هم انجام داد! یا باید فکر و خیال کردیا زندگی... 🧚
چقدر باید هی اسمشون رو بشنویم خب طرفدار هستن که هستن منم طرفدار خیلیا هستم ولی انقدر درموردشون نمیگ ...

اگه طرفدارشون نیستین خیلی ساده دنبالشون نکنین و به اخباری که درمورد اونهاس بی توجه باشین! 

شما نمی‌تونین برای بقیه تصمیم بگیرین طرفدار چی باشن یا نباشن ، هرکسی علایق خودشو داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه خودمو دوس داشته باشم و قبل از هرکسی ب خودم اهمیت بدم 

اینو که همه روانشناسی ها (مخصووووصا روانشناسی های زرد)هم میگن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

طرفدار بودن ایرادی نداره ولی من تو اطرافیان خودم دارم بچه هایی رو میبینم که کلا زندگیشون وقف دوست داشتن بی تی اس شده

فقط یه آدم احمق میتونه اینقدر وقت و هزینه رو برای کسایی که حتی نمیدونن اون تو دنیا وجود داره تلف کنه 

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
2728
گروه کره ای خواننده هستن

مگه طرفداراش میفهمن چی میگن؟طرفدار چی ان خخخخ

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
من حاضرم😐😎

بیا این یکیش😐😐

ادم میمونه چی بهتون بگه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
اینکه خودمو دوس داشته باشم و قبل از هرکسی ب خودم اهمیت بدم 

خب عزیزم اینو اشتباه یادت دادن و یه مورد خیلی بدیه. حدیث داریم الجار ثم الدار. ینی اول همسایت بعد اهل خودت. منظور کلیم اینه اول باید ببینی هم نوعت چه حالیه بعد خودت

گر تو با بد بد کنی پس فرق چیست؟!
2740
طرفدار بودن ایرادی نداره ولی من تو اطرافیان خودم دارم بچه هایی رو میبینم که کلا زندگیشون وقف دوست دا ...

زندگیشون رو میزارن پایه این چیزا و هیچ پیشرفتی هم نمیکنن متاسفانه،البته بعضیاشون که خیلی دیگه وابسته هستن

2706