2733
2734
عنوان

پدرشوهرم میگه ازت راضی نیستم💩

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 38 پست
همه اینمشکلات بخاطر یجا زندگی کردنه

درمورد همه چی زندگی من این بیشعورا نظر میدن کاش درست بگن ادم میگه نصیحت میکنن بزرگن اشکال نداره پدرشوهرم میگفت تو اینقدر نمیفهمی که باید اشغالای تر و خوشکو جدا از هم بزاری تو رو درست تربیت نکردن و هرچی دلش بخواد بهم میگه که البته شوهرم اجازه دخالت بهشون میده

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر میتونی برو از اونجا   اگر نه برای خودت بخور بریز و بپاش قر بده  اونم اینقدر راضی نباشه ...

انقدر خوردم کردن تو بحثای من و شوهرم زدن تو سر من بهم چرت و پرت گفتن از خودم دگ بدم میاد اعتماد به نفسمو خراب کردن 

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  
2728
انقدر خوردم کردن تو بحثای من و شوهرم زدن تو سر من بهم چرت و پرت گفتن از خودم دگ بدم میاد اعتماد به ن ...

یه کم کوتاه بیا.سخت نگیر. به خودتم خوش میگذره.مگه دنیا چقدر ارزش داره.

نزد خداوند سر سوزنی خوبی و بدی گم نخواهد شد

همین الان داشتن تعریف یه نفرم میکردن که خودشونو از کنار خانواده شوهرش برده تا خودآگاه اشکم در اومد به امید آزادی همه زندانی ها

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋
2738
انقدر خوردم کردن تو بحثای من و شوهرم زدن تو سر من بهم چرت و پرت گفتن از خودم دگ بدم میاد اعتماد به ن ...

ببخشید ولی با آدم نفهم یا بحث نکن  یا اگر بحث کردی  هر چی گفت اصلا برات مهم نباشه    خورد کردن عروس شگرد خیلی از خانواده هاس حتی اون خانواده های به اصطلاح متمدن 

خورد میکنن که بتونن سواری بگیرین و طرف نتونه سر بالا بگیره  اصلا تا جایی که میتونی همکلام نشو  لا شوهرت بحث میکنی  مادرشوهرت اومد حرفی زد بهت انگار اصلا نشنیدی چی گفته یا اینکه وجود نداره اونجا  حرف خودت رو بزن کار خودت رو بکن  کاملا نادیده بگیر  سعی هم کن کمتر با همسرت دعوا وتنش داشته باشی 

وقت هایی که تنهایی ذکر بگو حالا هر ذکری قبل اذان تلوزیون روشن کن صدای قرآن و اذان تو خونت باشه   

ببین انقد خرج کن انقد برو اونجا بخور بریز بپاش کیف کن هرچی ام گفتن انگار نمی‌شنوی مثل خودشون پرو بااش بگیر ب چپت خودشون خسته میشن قبل اینکه اونا بیان تو برو همش اونجا باش   

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
2706