2726
عنوان

پدرشوهرم میگه ازت راضی نیستم💩

704 بازدید | 38 پست

دلم میخواد مستقل باشم🙂تو یه ساختمونیم.واحد ما مال پدرشوهرم نیست ولی مهمون میاد خونه من خانواده شوهرم باید باشن مگرنه مادرشوهرم میشینه پیش شوهرم گریه میکنه میگه زنت بهمون بی احترامی کرد مهمون اومد خونش مارو دعوت نکرد

خونه مادرشوهرم یه هفته مهمون بود اونا رفتن هفته بعدش یه خانواده دیگه اومدن اونام ده روز بودن و عین اون ده روز مادرشوهرم،صبحونه ناهار شام میان وعده میگفت پیش مهمونای من باشین🙂شبا هم مهموناشونو میبردن بیرون ما باید باهاشون میرفتیم.یه وعده غذا نرفتم گفتم دگ حوصله مهموناتونو ندارم چنان جنگی راه افتاد ک نگو.

خواهرشوهرمم که یکسره مزاحمه خونمون و کوچیکه همش بغل شوهرمه روخونه جیش میکنه و حسابی خرابکاره 😥

مادرشوهر پدرشوهرمم💩 که دم به دیقه از کارام ایراد میگیرن و میگن ازت راضی نیستیم.انگار کارگر گرفتن که ازش راضی نیستن.تو دعواهای منو شوهرمم که دخالت میکنن و هرچی دلشون میخواد بهم میگن.

واقعا حالم از این زندگی کوفتی بهم میخوره تنها دلیلی ک دلم خوشه اینجام اینه ک خرج شوهرم و خانوادش یکیه و خیلی بیشتر از چیزی ک حقمونه خرج میکنیم

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

بگوراضی نباش

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

چن سالته؟ کمتر از ۲۲؟؟

توصیف من:                                                                         عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حرفات درست ولی ایموجی گوه چیه گذاشتی

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

خوب شما پول رو با اسایشت قمار نکن مستقل شو قید پولشون و دخالت هاشون رو یکجا بزن یا خرج کن و تحمل کن چون از قدیم گفتن کسی که پول میده فرمون میده 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

همه اینمشکلات بخاطر یجا زندگی کردنه

دوست عزیز هر کسی نظری داره و نظره هر کسی محترمه، اگه باب میل و سلیقه شما نیست، نیازی نیست که نظرتون رو با عصبانیت به بقیه تحمیل کنید، نظر خودتون رو بدید و به اسم مخالفت با نظر دیگران به کسی توهین نکنیدبا تشکر  
خوب شما پول رو با اسایشت قمار نکن مستقل شو قید پولشون و دخالت هاشون رو یکجا بزن یا خرج کن و تحمل کن ...

نمیشه شوهرم خوشش میاد از این وظعیت که راحت میتونه خرج کنه و نزدیک خانوادشه

پدرشوهرم پولداره واسه همین جدا نمیشه ازشون 

شوهرم میگه حداقال پنج شیش سال اینجاییم💔

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

اگر میتونی برو از اونجا   اگر نه برای خودت بخور بریز و بپاش قر بده  اونم اینقدر راضی نباشه تا خسته بشه  

اینا چیزایی نیست که بخوای خودتو بخاطرش ناراحت کنی   به یه ورت باشه

نمیشه شوهرم خوشش میاد از این وظعیت که راحت میتونه خرج کنه و نزدیک خانوادشه  پدرشوهرم پولداره و ...

خوب پس تحمل کن

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2706