2733
2734
عنوان

ای کاش یکی بود بغلش میکردم تا میتونستم گریه میکردم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 57 پست
اره میفهمم عزیزم آروم باش بیا بغلم  درک میکنم کنکور همینجوری به تنهایی فشار روانی زیادی برا آ ...

ممنونم که منو می‌فهمید ♥️

اخه نگران مدرسمم😢😭 

راست میگید شما 

من کاربری یک روزم👀🌿 قرار بود یک روز اینجا باشم اما پشیمون شدم و برگشتم 😹 عاشق باررررررون🌧️میدونی ،ما کُردا مرز نشین نبودیم! مرزها که به ما رسیدن دیگه نتونستن برن عقبتر😌💪حسین گیانم💚🍃و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است ❤️چه کوهایی نذاشتن رو سر این خونه خاکستر بباره... درخواست دوستی ندید قشنگا♥️ 
انگار اینطوری خوش تری که تو استرس باشی و گریه تا اینکه درس بخونی. داری خودتو گول میزنی . اگر مشکل ج ...

مشکل جسمی ندارم افسردگی دارم. اینطور نگید خودمم عذاب وجدان دارم که نمیتونم بخونم.

تاحالا افسردگی داشتید؟ امیدوارم که هیچ وقت این حس تلخو تجربه نکرده باشید از سرطان بدتره وحشتناکه همش حال بد و غم و بغض و گریه.

من کاربری یک روزم👀🌿 قرار بود یک روز اینجا باشم اما پشیمون شدم و برگشتم 😹 عاشق باررررررون🌧️میدونی ،ما کُردا مرز نشین نبودیم! مرزها که به ما رسیدن دیگه نتونستن برن عقبتر😌💪حسین گیانم💚🍃و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است ❤️چه کوهایی نذاشتن رو سر این خونه خاکستر بباره... درخواست دوستی ندید قشنگا♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم که منو می‌فهمید ♥️ اخه نگران مدرسمم😢😭  راست میگید شما

اول نگران خودت باش

داری از دست میری که دختر به جرئت میتونم بگم درکت میکنم

منم یه سال تحصیلیم به نیمه دوم سال که رسیدیم انگیزمو از دست دادم نمیتونستم بخونم فقط خودمو عذاب میدادم هی گریه میکردم که چرا نمیخونم!  ببین تا صبح روز امتحان بیدار بودم و گریه میکردم ولی نمیخوندم حالی که در اصل میتونستم فقط تلقین و انرژی منفی جلومو میگرفت 

حسین دعای مستجاب مادرم.....                      هیچی ازم نپرس هیچی 
آخه مدرسه میرم مجبورم درس بخونم😭 داشتم فکر میکردم که قید کنکورو بزنم برم ازاد عوضش هنر مورد علاقمو ...

ببین مطمئنی کنکور باعث ترس نشده ؟

حس میکنم اگه کنکور رو ول کنی راحت میشی ، حالا یا دوسش نداری و هدفت نیست ، یا زیادی بزرگش کردی

اگه فکر میکنی تو هنر موفق تری خب چرا که نه ؟

تو برای روح و روانت باید کاری کنی که دوستش داری

نه کاری که باعث اضطرابش میشه 

حقیقت فرای منطق است🤍اولین جرعه ای که از لیوان علم می نوشید باعث می شود شما خداناباور شوید؛اما در ته لیوان؛خدا منتظر شماست...!🤍(ورنر هایزنبرگ؛از بنیانگذاران مکانیک کوانتوم)
2728
عزیزم یه سری به تاپیکات زدم  همینکه اعتقاداتتو گذاشتی کنار  نماز ارتباط با خدا به آدم آر ...

نمازمو ترک نکردم میخونم اما حسی بهش ندارم😢

نا امیدم نمیدونید چقدررر خدارو صدا زدم و ازش کمک خواستم اما انگار نه انگار خسته شدم از زمین خوردن از حال بد 

نمازمو ترک نکردم میخونم اما حسی بهش ندارم😢 نا امیدم نمیدونید چقدررر خدارو صدا زدم و ازش کمک خواستم ...

ریشه این حس و حال منفی تو زندگیت به نظر خودت چیه؟ دلیلی داره چیزی اذیتت میکنه

ببین مطمئنی کنکور باعث ترس نشده ؟ حس میکنم اگه کنکور رو ول کنی راحت میشی ، حالا یا دوسش نداری و هدف ...

خودمم همین حسو دارم یه مدت ولش کردم حالم بهتر بود اما به محض اینکه میرم سراغش حالم بد میشه. اوایل زیادی بزرگش کردم دیگه بعدش نتونستم جمعش کنم و به این روز افتادم. الان دیگه علاقه ای ندارم دلم نمیخواد بخونم. 

تو هنر خیلییی موفقم اشتباهی اومدم تجربی دیگه الانم نمیتونم تغییر رشته بدم.

ریشه این حس و حال منفی تو زندگیت به نظر خودت چیه؟ دلیلی داره چیزی اذیتت میکنه

مشکل که دارم اما مشکلاتم از اول بودن. منم از همون اول بهشون عادت کرده بودم. اومدم دبیرستان افسردگی گرفتم الان همه ی مشکلاتم اذیتم میکنه

بنظر خودم باعثش همین کنکور لعنتیه😓

2740
مشکل که دارم اما مشکلاتم از اول بودن. منم از همون اول بهشون عادت کرده بودم. اومدم دبیرستان افسردگی گ ...

میفهمم منم همینجوری شدم چه بسا به کرونا و قرنطینه هم خورد دیگه بدتر

منم دبیرستانم عزیزم 

میفهمم منم همینجوری شدم چه بسا به کرونا و قرنطینه هم خورد دیگه بدتر منم دبیرستانم عزیزم 

دقیقااا

میشه بدونم چه پایه ای هستید ؟

خودمم همین حسو دارم یه مدت ولش کردم حالم بهتر بود اما به محض اینکه میرم سراغش حالم بد میشه. اوایل زی ...

خب دیگه ، از من به تو نصیحت ، هیچوقت خودت رو به کاری که بهت استرس میده مجبور نکن .

مهم نیست که تجربی خوندی  ، سعی کن فعلا در حد مدرسه بخونی و بگذرونی

و توی این مدت روی دو چیز کار کن

۱. درمان افسردگی

۲. پیدا کردن هدفی که واقعااا دوستش داری

از اضطراب دور شو

توی زمان حال زندگی کن

و همه توجه ات حال خوبت باشه

کنکور و درس و کار و مدرک و ... همه میگذره

این بدن تو و روح و روان توعه که باهات تا آخر عمر

مراقبش باش 

حقیقت فرای منطق است🤍اولین جرعه ای که از لیوان علم می نوشید باعث می شود شما خداناباور شوید؛اما در ته لیوان؛خدا منتظر شماست...!🤍(ورنر هایزنبرگ؛از بنیانگذاران مکانیک کوانتوم)
خب دیگه ، از من به تو نصیحت ، هیچوقت خودت رو به کاری که بهت استرس میده مجبور نکن . مهم نیست که تجرب ...

خیلی خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید ♥️ 

چشم علاقمو تقریباً پیدا کردم اگه برم دنبالش حتما موفق میشم چون استعدادشو دارم همه هم میگن

امیدوارم بتونم قید درس خوبمو بزنم و برم دنبال علاقم

یازدهم انسانیم

موفق باشی ♥️

گلم برو دانشگاه ازاد بدون کنکور با سوابق تحصیلی بزن رشته هاش میاد خودتو نکش بخاطر درس 

من ۴ سال عمرمو گذاشتم واسه دانشگاه که اشتباه بود الان میخام برم مربی فیتنس بشم 

2706