2703
2553
عنوان

ای کاش یکی بود بغلش میکردم تا میتونستم گریه میکردم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 57 پست
گلم برو دانشگاه ازاد بدون کنکور با سوابق تحصیلی بزن رشته هاش میاد خودتو نکش بخاطر درس  من ۴ سا ...

به فکرش افتادم واقعا دارم نابود میشم سر کنکور 😓

من کاربری یک روزم👀🌿 قرار بود یک روز اینجا باشم اما پشیمون شدم و برگشتم 😹 عاشق باررررررون🌧️میدونی ،ما کُردا مرز نشین نبودیم! مرزها که به ما رسیدن دیگه نتونستن برن عقبتر😌💪حسین گیانم💚🍃و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است ❤️چه کوهایی نذاشتن رو سر این خونه خاکستر بباره... درخواست دوستی ندید قشنگا♥️ 
خیلی خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید ♥️  چشم علاقمو تقریباً پیدا کردم اگه برم دنبالش حتما موفق ...

خواهش میکنم عزیزم

من خودم درگیر افسردگی بودم و گاهی دوباره سراغم میاد

خوب میدونم با چه غول سیاهی داری دست و پنجه نرم میکنی

واسه همین تا جایی که تجربه داشتم راهنمایی کردم

امیدوارم تونسته باشم یکم کمک کرده باشم🤍

حقیقت فرای منطق است🤍اولین جرعه ای که از لیوان علم می نوشید باعث می شود شما خداناباور شوید؛اما در ته لیوان؛خدا منتظر شماست...!🤍(ورنر هایزنبرگ؛از بنیانگذاران مکانیک کوانتوم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم عزیزم من خودم درگیر افسردگی بودم و گاهی دوباره سراغم میاد خوب میدونم با چه غول سیاهی د ...

مرسی عزیزم واقعا کمکم کردید 😍♥️ میشه بپرسم شما چیکار کردید که خوب شدید ؟ قرص می‌خورید یا نه

من کاربری یک روزم👀🌿 قرار بود یک روز اینجا باشم اما پشیمون شدم و برگشتم 😹 عاشق باررررررون🌧️میدونی ،ما کُردا مرز نشین نبودیم! مرزها که به ما رسیدن دیگه نتونستن برن عقبتر😌💪حسین گیانم💚🍃و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است ❤️چه کوهایی نذاشتن رو سر این خونه خاکستر بباره... درخواست دوستی ندید قشنگا♥️ 
2456
اگرم فک میکنی ازاد پولش زیاده فوقش میری سرکار من خودمم میرفتم سرکار 

نه خداروشکر از لحاظ مالی مشکل ندارم ممنونم

مرسی عزیزم واقعا کمکم کردید 😍♥️ میشه بپرسم شما چیکار کردید که خوب شدید ؟ قرص می‌خورید یا نه

دوتا روانشناس عوض کردم

روانپزشک رفتم

دارو خوردم

ولی ببین باور نمیکنی  ، از وقتی خودم گشتم دنبال اینکه حالم چجوری خوب میشه ، از وقتی تجربیات بقیه رو خوندم

و از همه مهم تر از وقتی شروع کردم به شناختن خودم تونستم درمانش کنم

از وقتی گشتم دنبال ریشه مشکلم و از ریشه خواستم حلش کنم ، همه چی عوض شد

از همه مهم تر ، خدا ، خدا و فقط خدا و بس

همدم و همه کس من بوده تمام این مدت ....

حقیقت فرای منطق است🤍اولین جرعه ای که از لیوان علم می نوشید باعث می شود شما خداناباور شوید؛اما در ته لیوان؛خدا منتظر شماست...!🤍(ورنر هایزنبرگ؛از بنیانگذاران مکانیک کوانتوم)
دوتا روانشناس عوض کردم روانپزشک رفتم دارو خوردم ولی ببین باور نمیکنی  ، از وقتی خودم گشتم دن ...

ببخشید زیاد وقتتونو گرفتم اما متاسفانه من از خدا دلسرد شدم دیگه دست و دلم نمیره که ازش چیزی بخوام اخه خیلی سر افسردگیم ازش کمک خواستم ولی نشد

2714
ببخشید زیاد وقتتونو گرفتم اما متاسفانه من از خدا دلسرد شدم دیگه دست و دلم نمیره که ازش چیزی بخوام اخ ...

این چه حرفیه عزیزم ، خوشحالم از هم‌صحبتی باهات

حسی که داری درک میکنم

باور کن من ۴ سالی که درگیر بودم هی خدارو صدا زدم

نشد

تا جایی که منکر وجود خدا شده بودم

باور نمیکنی آخرش توی یه شب ، توی اوج دلسردی ، بعد کلی فکر کردن به خودکشی ،حال من هزار درجه تغییر کرد

هیچکس باور نمیکنه ولی آره ، من یک شبه خوب شدم

و اگه ۴ سال درگیر افسردگی نمی شدم  ، هیچوقت نمی‌شدم این آدمی که الان هستم

شنیدی میگن هرچه‌ از دوست رسد نکوست ؟

از خدا حتی افسردگی ام برسه قشنگه

چون تو دوران افسردگی چیزایی یاد میگیری و اتفاقایی میفته که زندگیت عوض میشه ، اصلا بعدش حالت خیلی خوب میشه خیلی از قبل بهتر

دل قوی دار عزیزم ، آرامش است آخر اضطراب ها .. 🤍

این چه حرفیه عزیزم ، خوشحالم از هم‌صحبتی باهات حسی که داری درک میکنم باور کن من ۴ سالی که درگیر بو ...

چقدر قشنگ حرف میزنید ♥️

ممنونم از اینکه وقت گذاشتید 

چقدر قشنگ حرف میزنید ♥️ ممنونم از اینکه وقت گذاشتید 

🤍⭐️بدرخشی عزیزم ، امیدوارم یه روز از حال خوبت تاپیک بزنی

🤍⭐️بدرخشی عزیزم ، امیدوارم یه روز از حال خوبت تاپیک بزنی

انشالله ممنونممم😢♥️♥️😍