2737
2734
عنوان

وضع مالی اینطوری داریم؟ 😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3372 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینو که میدونم اما میخواستم کامل مطمئن شم ک شخصا کسی اینجا هست با این شرایط ؟ چون برا منم خیلی عجیبه ...

توساختمونمون هستند خانواده که یچه کوچیک دارن ومستاجر یعنی پول پیششون نهایت ۶۰ توملن با ماشین پراید مدل پایین من خودم خیلی ناراحت میشم لباساهم ..

2738

من وضعم خیلی بدتره امروز ۹من مستاجر حتی پول نون هم ندارم فرداصبحونه بدم به بچه هام لطفا نگین بچه نمیاوردی چون خداخواسته اینجا ایران است شوهرم هم سرکاره وهیچ خرج اضافه نداریم ولی به ولله موندیم توش امروزبهش میگم نون بخر میگه آخرخودم ومیکشم این زندگی انسان نیست به خداحیوان هم اینطورزندگی نمیکنه😔😔

من وضعم خیلی بدتره امروز ۹من مستاجر حتی پول نون هم ندارم فرداصبحونه بدم به بچه هام لطفا نگین بچه نمی ...

😔😔😔این چند ساله اوضاع مردم خیلی بد شده کوچه ما کودک کار وزباله گرد زیاد میاد قبلنا نبود

توساختمونمون هستند خانواده که یچه کوچیک دارن ومستاجر یعنی پول پیششون نهایت ۶۰ توملن با ماشین پراید م ...

خب اون از یک کشور دیگه اومده نباید هم انتظار داشته باشه ک سرو سامان بگیره. ولی منی ک برا همین مرز و بوم هستم لباس ندارم و کمبود هایی دارم ک هیچکسی باور نمیکنه شاید فکر کنن جوک هست

2706