2733
2739
عنوان

وضع مالی اینطوری داریم؟ 😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3372 بازدید | 133 پست
من وضعم خیلی بدتره امروز ۹من مستاجر حتی پول نون هم ندارم فرداصبحونه بدم به بچه هام لطفا نگین بچه نمی ...

چرا خودت سرکارنمیری چندتابچه داری تحت پوشش کمیته هستی؟برو خیریه هم کمک میکنن اگه واقعا نون ندارین برو بگو بهت میدنونوا ها بعد بهشون بده پولشو

لایک نکن ممنون❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من وضعم خیلی بدتره امروز ۹من مستاجر حتی پول نون هم ندارم فرداصبحونه بدم به بچه هام لطفا نگین بچه نمی ...

عزیزم 😢 الهی خدا کمکت کنه

مستاجری خیلی سخته هیچی نمیذاره بمونه حتما حقوق شوهرتم کمه

چندتا بچه داری؟

منو داداشمم کوچیک بودیم من ۸ سالم بود یادمه شهرداری اومد درو زد برا ماهیانه من باز کردم مامانم انقد هول کرد همه خونه رو گشت هیچی نبود اون موقعم نمیگرفتن ماهیانه نمیرفتن که انقد در میزدن قاطی میکردن هیچ وقت اون حال مادرم یادم نمیره مام مستاجر بودیم

لطفا درخواست دوستی ندید
داش ۱۷ سالمه 

باشه چه اشکال داره،من با اینکه از لحاظ مالی اوکیه وضعم اما به پسرم میگم باید برای بدست آوردن چیزایی که میخوای خودت تلاش کنی ،۱۴ سالشه و گاهی کار می‌کنه و درآمد داره

2740
چرا خودت سرکارنمیری چندتابچه داری تحت پوشش کمیته هستی؟برو خیریه هم کمک میکنن اگه واقعا نون ندارین بر ...

من قبلا میرفتم ولی خداخواسته باردارشدم چون قصدسقط داشتم کارخداحتی سونوهم بچه رونشون ندادووقتی متوجه بارداری شدم که قلبش تشکیل شده بودودیگه نرفتم سرکارسه تادارم ونمیشه دیگه کوچیکن کمیته میگه چون شوهرم بیمه داره نمیشه آبرووحیاهم هست که به آدم برمیخوره عزیزم

2706