2733
2734
عنوان

بیش فعالی

240 بازدید | 23 پست

سلام مامانا

پسرم ۴ سالشه تازه وارد ۵ شده

بردم مهد ثبت نام کردم بعد دو روز معلم گفت نمونده و نمیتونیم نگهش داریم بردم روانپزشک تشخیص داد بعضی علائم بیش فعالی رو داره. و بهش اسپریدون داد

به نظر خودم شیطون هست اما بیش فعال نیس اگه هم مشکلی هست چون یاد نگرفته

الان نمیدونم چه کنم قرص رو بدم یا نه؟

بهارم. خدایا ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی. ازت میخوام این حس خوب رو به همه ی منتظرا هم عطا کنی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواب و غذاش چطوره؟ تاخیر کلامی نداشت؟ تمرکزش؟

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738
نوار مغزی گرفت دکتر؟؟ بعد قرص داد؟

نوار مغز و برای رد و تایید اتیسم میگیرن. ربطی به بیش فعالی نداره

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
نوار مغز و برای رد و تایید اتیسم میگیرن. ربطی به بیش فعالی نداره

نه نوار مغزی میخاد ربط به اتیسم نداره

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند
تو رو خدا بده 

آخه دکترش با یه جلسه فقط تشخیص داد

و اینکه با خودم توی خونه آرومه شیطونی میکنه اما اذیت نداره

ساکت با خودش بازی میکنه کلی هم چیز بلده

امتحانش کردم توی صفم می ایسته سر کتابم میشینه

بهارم. خدایا ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی. ازت میخوام این حس خوب رو به همه ی منتظرا هم عطا کنی.