2737
2734
عنوان

خسته شدم از زندگی

219 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها،لطفا بدون قضاوت جوابمو بدین،

بچم سه سالشه و من خسته از زندگی،احساس میکنم بعد از اومدن بچه زندگیم تموم شده،هیچوقت برای خودم نبودم،دست تنهام کمک ندارم،بچم بی نهایت وابستس،خیلی خسته شدم،دلم مرگ میخواد،بردمش مهد هیچ جوره نرفت تو،هنوز بعد از سه سال شبا از خواب بیدار میشه،سه ساله که خواب کامل شب تا صبح نرفتم،قبلا ظهر میخوابید و من فقط یک ساعت برای خودم بودم و این خیلی بهم انرژی میداد،الان نمیخوابه ،فقط منتظر زمان خوابشم،خیلی خستم خیلی،نمیدونم تا کی طول میکشه،و فک میکنم واقعا تا هیچوقت،فک میکنم زندگی مادرا تمام شده محسوب میشه،چون سه ساله حتی نمیتونم دسشویی برم،خصوصی ترین جای ممکن😭😭😭

خستم خستم خستم دلم مرگ میخواد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خستم ،منم دلم میخواااااد بمیرم🥲💔

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2728
2740

ببین باهاش بازی کن همین یعنی زندگی 

منم گاهی وقتا  دستشویی نمیتونم برم یبار اینقدر شدید بود که مجبور شدم ببرم با خودم فکرشو بکن 

ولی در کنار اینا شیرینی زندگیمه

سه سال نازایی داشتم و منتطر این سختی ها بودم 

مطمئن باش خیلیا حسرت این لحطه هارو میخورن همونطور که من داشتم 

میگذره این روزا خستش کن تا بخوابه خودتم استراحت کن

واقعا خسته میشه آدم 

خونه مامانت نزدیک نیست یه ساعتی و بذاری پیششون تا استراحت کنی ؟

بچه داری؟

آره دوتا سه سال و نیم و یه سالو نیمه🤕🤕

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

منم پسرم 2 سال و خورده ای و بی نهایت وابسته من

درکت میکنم 

ی بار ب خاطر سرما بردمش متخصص گفتم اقای دکتر این بچه منو بیش از حد اذیت میکنه وابسته است ... نمیذاره جم بخورم .. ی روانشناس کودک معرفی کن 

میدونی بهم چی گفت ؟ 

گفت بچت سالمه ... طبیعیه ... خودت برو روانشناس 

اون حرفو دقیقا 5 ماه پیش زد ..  و 5 ماه بعد ب علت افسردگی شدید هم متخصص رفتم هم رولنشناس ! 

اگه اعصاب بچمو تداشتم ب خاطر زمینه افسردگی ام بود عزیزدلم 

ب خودت حق بده ک کم آوردی ..  

من از وقتی که تحت درمانم حالم بهتر شده ... روابطم با بچم بهتر شده .  

حتما پیشنهاد میکنم ب روانشناس حداقل مراجعه کنی  .. خدایی کمک میکنه

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2706