2737
2734
عنوان

رابطه شوهرمو و زندایشش

| مشاهده متن کامل بحث + 324697 بازدید | 863 پست
جامعه عادت میکنه کم کم تجاوز ، خیانت بی بند و باری همه جا هست چه کشورای اسلامی چه اروپایی 

جامعه به چی عادت کنه ؟به کثافت و هرزگی ؟ نتیجه ش میشه یه جامعه بیمار و ناامن که این مسائلی که گفتی تو همه خانواده ها عادی میشه 

میگن ادمای ک زیادی الوده ان هیچیشون نمیشه دیگه غرق شدن تو لجن 

اون احتمالا از استرس و عذاب وجدان حالش بد شده چشماش از فشار عصبی نابینا شده 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره پدربزرگ من خیلی ادمه خوبو سرشناسو خیری بود به خاطره یه اشتباه یه عمر خودشو بدبخت کرد 

بنده خدا بهش فشار عصبی وارد شده اینجوری شده شاید

فقط دایی شوهرت که چه آدم بی بخاریه ..😂😂😂 ینی هر کس دیگه بود الان یا زنشو کشته بود یا بچه خواهرشو ...

اگ بخار داشت زنش ازاول جرات همچی کارایی پیدا نمی‌کرد 

2731
وقتی با وقاحت وارد زندگی زن دیگه میشه چطور به خودش مربوطه، حیرت اوره واقعا

تو مگه میتونی جلوی اون و بگیری؟؟؟ تو شرکت ما یه دختر مجرد با یه مرد متاهل دوسته . اوکی خانوم اون آقا چیکار میتونه بکنه؟؟میتونه جلوی دختررو بگیره؟

اون دختره عوضیه وجدان نداره گند زده به زندگی یه نفر دیگه ولی اون مرد متاهل واسه چی به خانومش خیانت کرد؟

نقش اون مرد پس چی میشه؟ 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
اگه نبود که این گند بالا نمیومد ... کلن شوهرت معلومه آدمیه ک بدش نمیاد پا بده ب دیگران ...ینی زن دا ...

بغضی از مردا هم واس رد گم کنی در وری ها میگن ولی بعدش ...

2738

اینم مطمئن باشید کارما همیشه جواب خیانتکارا رو به بدترین شکل میده . . . دیدم که میگم 

نمیخوایش یا دلت یکی دیگه رو میخواد اوکی . . خب جدا شووو چرا میری خیانت میکنی آشغاااال    

شاید کرم فقط از جاریه بود ینی خواستگارت باهاش معمولی حرف میزده این زیرزبون اونو می‌کشیده بعد بهت این ...

خب خود خواستگارمم براش مهم نبود. یه روز جاریه خونشون بود این رفت حموم گوشیش رو داد دست جاریه.

اونم به لوای چت کردن با من ، اومد ظاهرا گوشیشو گشت. من میگفتم سلام، این بعد ده دقیقه میگفت علیک.

به خواستگارم گفتم زن داداشات پیج دارن؟ گفته نه ، نمیدونم داداشان اجازه نمیدن. بعدا بهم زدیم دیدم بلهههه همشون پیج دارن بمن نگفته.

وقتی یکی وارد رابطه میشه، دیگه باید خودش یچیزایی رو رعایت کنه، من واقعا سر این چیزا اذیت میشدم.

بعد خود خواستگارمم ادم ناجوری بود. یه روز بحث کوچیکی داشتیم، بعدش گوشی رو برای من بر نداشت، خلاصه بعد یکساعت برداشت گفت اسممو صدا نزن، فامیلیمو فقط بگو. بگو آقای ....

یا میگفت همسایمون برای دامادش ماشین و خونه فراهم کرده. یا میگفت هههه اگه بخوای مهریه بدی مگه چی میتونه دست عروسو بگیره. یا میگفت جلو بابام و برادرم اینا باید چادر سر کنی.

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
جامعه به چی عادت کنه ؟به کثافت و هرزگی ؟ نتیجه ش میشه یه جامعه بیمار و ناامن که این مسائلی که گفتی ت ...

اتفاقا تو جامعه اسلامی واقعی چون حکم هرزگی و زنا و تجاوز سنگینه از این اتفاقات کمتر میفته، البته کشور ایران الان تقریبا  ۱۵ ساله حجاب فقط برا کسی وجود داره که اعتقاد داره وگرنه افراد بی‌حجاب داخل جامعه هستن و نمیشه بگیم جامعه باحجابه و همه خوب میدونن که باحجاب واقعی چه از لحاظ ظاهر چه حجاب چشم  بسیار باخلاق و عالی هستن،  متاسفانه قدرت توی دنیا توی دست هرزه هاست و میلیونها مطلب توی مجازی پخش میکنن برای عادی کردن روابط نادرست، یعنی فقط این مسائل براشون دغدغه است و بسیار هزینه میکنن، از یه لمپن یا یه فرد بقول اون فرد که یه مشت ولگرد معروف شدن میان از این افراد قهرمان میسازن و پول زیاد میدن بهشون،  خب طبیعی که مردم جذب بشن و راه آسون رو برای مشهور شدن و پول درآوردن انتخاب کنن و از طرفی اون افراد بیسواد رو فالوو میکنن و ادامه ماجرا، هر چند این چند روز که همه جا فی.لتر بود باز پیج این افراد مفتخور بازدید میلیونی داشته که خیلی جالبه ،  از قبل میگفتن که بازدید رو هم میشه خرید باور نمیکردم ،  تعداد فالوور و لایک و اینچیزا که جای خود

مامان من مشکل پیدا کرده بود کمرش دکتر گفت راه نره که فلج نشه .

زندایی که همیشه با چادر خونه رو می‌گرفت فقط یک چشمش بیرون بود، اومد خونمون با بلوز بالای شلوار جلوی بابام میگشت حکایت سال ۸۰ . نه الان که همه بی حجابی اون زمان کل فامیل ما چادری بودن رو بگیر 

پسر کوچکم ۱۸ هفته از تو دلم آسمانی شد . دلم شکست...😭😔
2706