2733
2734
عنوان

رابطه شوهرمو و زندایشش

| مشاهده متن کامل بحث + 324680 بازدید | 863 پست
عزیزم پیامتو هی ویرایش نکن من بتونم تو یه پیام جواب بدم! خط اخرتون مضحک و خنده داره اگه زن های جام ...

مضحک خودتی ونظرات فسادانگیزت که فقط مردهارو مقصر میدونی من شکر خدا دور وبرم مرد خائن ندارم دلم برا  امثال شما میسوزه که روزانه تایپکهای خیانتتون گوش فلک رو کر کرده

من با جهان کاری ندارم  من با قانون کشور خودم و فرهنگ مردمان خودم ودین کشورم کار دارم.تو خیلی از ...

اگه با جهان کاری ندارین پس بهتره بحثمون رو ادامه ندیم

من با تمام حقوق اولیه ای که همه مردم جهان ازش بهره مندن کار دارم و همشونو برای مردمم خواستارم.

اینکه کی تجاوز میکنه کی برده میگیره کی چه کثافت کاری میکنه حقوق شهروندی نیستن بلکه رفتارهای نامتعارفن که در همه جای جهان هم نامتعارف بودنشون واضحه.تو همین ایران همه همچین چیزایی کم نیست!

اما ازادی در انتخاب پوشش نامتعارف نیست بلکه حق طبیعی هر فردی هست.

ممنون میشم دیگه ریپلای نکنید

روزتون خوش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مضحک خودتی ونظرات فسادانگیزت که فقط مردهارو مقصر میدونی من شکر خدا دور وبرم مرد خائن ندارم دلم برا & ...

@نی_نی_یار_پنج    

من به ایشون نگفتم مضحک اما ایشون داره ادب و شخصیت نداشته اش رو به رخ میکشه

اگه توهین و بی احترامی موردی نداره منم جوابشو بدم؟!

عزیزم پیامتو هی ویرایش نکن من بتونم تو یه پیام جواب بدم! خط اخرتون مضحک و خنده داره اگه زن های جام ...

پس اینجا چی گفتی؟بی ادبی کردی که من جوابتو دادم،وگرنه منم تا قبل این حرفت داشتم مسالمت آمیز باهاتون بحث میکردم

2728
پس اینجا چی گفتی؟بی ادبی کردی که من جوابتو دادم،وگرنه منم تا قبل این حرفت داشتم مسالمت آمیز باهاتون ...

گفتم اون جمله مضحک و خنده داره نه خودت.اما چون ادب نداری هم انگ فساد به من زدی هم توهین کردی

چرا این مدلی هستین شماها!!!!

ادبتون دقیقا کجاست!

گفتم اون جمله مضحک و خنده داره نه خودت.اما چون ادب نداری هم انگ فساد به من زدی هم توهین کردی چرا ای ...

الان این حرفت خیلی قشنگ بود؟؟؟؟؟توهین نبود؟ هرکی نظرش مخالف شماست مضحکه؟ به نظر خودت خیلی باادبی اعتماد به سقف داریا

الان این حرفت خیلی قشنگ بود؟؟؟؟؟توهین نبود؟ هرکی نظرش مخالف شماست مضحکه؟ به نظر خودت خیلی باادبی اعت ...

هر کی مخالف باشه مضحک نیست اما هر جمله ای خنده دار باشه قطعا مضحکه

مثل اینکه بگی چرا به فلان جوک خندیدی!

بالاتر هم گفتم لطفا دیگه منو ریپلای نکن

چون فکر میکردم داریم مودبانه بحث میکنیم جوابتو میدادم که فهمیدم اشتباه فکر میکردم پس دیگه جواب نمیدم.

2738
من نمیدونم واقعن فک نمیکنن حرف میزنن یا چی ب اینا باشه میگن شوهراتونو کور کنید نبینن شوهراتون مشکل د ...

اونها ایراد  امااااا  اگر شوهر من با وجود فصای  مسموم  سالم  موند  خوبه  نه  همه خودشون  بپوشونن  ک شوهرم  سالم  باش  من خودم  چادری  و مذهبی  مممممم  اما  حجلی  مقصر  نمي  دونم کرم  ریختن خانوم هع رو بیشتر  مقصر  میدونم  اللن  شوهرم  یک مرد عالی  و پاک  ولی  من هميشه  میگم  آدم  بد  ب  پستش  نخوره  ان شالله