2733
2734
عنوان

چه اتفاقی برام افتاده واقعا برام عجیبه!

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درک میکنم که دوست داشتن رفیق چه حس خوبی داره چون کاملا الان درگیرش هستم اصلا هم حس بدی ندارم بابت اینکه انقد بهم وابسته و دلبسته شدیم الحمدلله ما با هم هم خونه هستیم از اون مدل دوست داشتنا که از همه جا و همه کس بش پناه میبری 

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...
2731
سخته برام دلشو ندارم یه بارم تو خیابون دیدمش خودمو زدم به اون راه اونم منو ندید

ای جان عزیزم 

کاش همه یکی مثل تو داشتن عجب دوستی پایداااری ایول

برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرس
اما خیلی عجیبه رفتارت 

خودمم برگام ریخته 

یه آرامش عجیبی بهم می‌داد خیلی خوشحال بودم کنارش کل مدرسه می‌دونستن ما چقد همو دوس داریم وقتی قهر میکردیم روزمون خراب میشد

ولی حس اونجوری نداشتیم بهم کار خارج از عرف هم هیچ وقت نکردیم 

2738
درک میکنم که دوست داشتن رفیق چه حس خوبی داره چون کاملا الان درگیرش هستم اصلا هم حس بدی ندارم بابت ای ...

وااای حسودیم شد خوشبحالت ایشالا هميشه این حسو داشته باشی😍

از نظرم اون خوشگل ترین دختر روی زمینه

خودمم برگام ریخته  یه آرامش عجیبی بهم می‌داد خیلی خوشحال بودم کنارش کل مدرسه می‌دونستن ما چقد ...

منم همچین دوستی داشتم اما بعدش و حتی همین الان بهش فکر میکنم خندم میگیره به اون حجم از علاقه 😂😶

وااای حسودیم شد خوشبحالت ایشالا هميشه این حسو داشته باشی😍 از نظرم اون خوشگل ترین دختر روی زمینه

احتمالا اخلاق خیلی خوبی داشته نه؟

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツما اهـــل کـــوفـہ نیــسـتـیـم عــلـے تنـــها بـــماند❤ اولــین کــسـے کـہ از حــقوق مــں دفــاع کـرد رســـول خـــدا بـــودツ به بعضیا حتی اگه بگی خورشید زرده، میگن نه آبیه! همین قدر بی منطق!🦄 
وااای حسودیم شد خوشبحالت ایشالا هميشه این حسو داشته باشی😍 از نظرم اون خوشگل ترین دختر روی زمینه

ممنونم☺

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...
منم همچین دوستی داشتم اما بعدش و حتی همین الان بهش فکر میکنم خندم میگیره به اون حجم از علاقه 😂😶

پس چرا من خندم نگرفته هیچ بیشترم شده

تازه ازدواج کرده بودم خواب دیدم اومده پیشم ناراحته که چرا بهش نگفتم منو برد برام کادو خرید😭